•  |

Varžybose Kijeve - pasiekti pusfinaliai

Praėjusį savaitgalį iš WDSF varžybų Kijeve grįžo ne tik pasaulio čempionato medalininkai, tačiau gerai sekėsi ir kitoms Lietuvos poroms. Jaunių II grupės ir suaugusiųjų grupės Lotynų Amerikos šokių šokėjai pasiekė pusfinalius.

Jaunių II amžiaus grupės šokėjai Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno "Tvistas") Lotynų Amerikos šokių programoje pateko į pusfinalį ir vos vienas taškas juos atskyrė nuo finalo, į kurį pateko 7 poros. Kipras ir Barbora galutinėje įskaitoje liko 8-oje vietoje.

Šios grupės pusfinalyje taip pat šoko Faustas Naruškevičius ir Anastasija Pavšukova (Vilniaus "Vijūnas"). Galutinėje įskaitoje Faustas ir Anastasija užėmė 13-tą vietą. Iš viso varžybose startavo 31 duetas, o grupės nugalėtojais tapo Estijos sportininkai Lev Skrjabin ir Mirra Pchelkina.

Suaugusieji varžėsi WDSF "World Open" kategorijos turnyre. Čia tarp 49 porų į pusfinalį pateko ir 10-tą vietą užėmė Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno "Santaka"). Grupės nugalėtojais tapo Rumunijos šokėjai Alexandru Miculescu ir Andra Pacurar.

Varžybose Kijeve teisėjavo Lietuvos vertintojas Remigijus Suslavičius.

Paskelbimo data: 2019 m. spalio 25 d. 10:34:00