•  |

Varžybose Rumunijoje - daugiau Lietuvos šokėjų startų

Rumunijos mieste Timišoaroje sekmadienio vakarą pasibaigė WDSF pasaulio reitingo "World Open" kategorijos turnyras, o taip pat - Jaunimo amžiaus grupės standartinių šokių turnyras.

Lietuvos šokėjai Georgy Kalashnikov ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno "Kaspinas") pateko į "World Open" varžybų finalą ir galutinėje įskaitoje užėmė 5-ąją vietą. Duetas tik kiek mažiau nei per vieną balą atsiliko nuo ketvirtojoje vietoje buvusios poros iš Moldovos.

Kita Lietuvos pora, dalyvavusi šiose varžybose, Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus "Juventos") pateko į varžybų ketvirtfinalį ir užėmė 24-ąją vietą. Iš viso startavo 61 pora, o nugalėjo V. Shurin ir A. Meshkova, atstovaujantys Latvijai.

L. Makarovas ir E. Čepauskaitė Timišoaroje taip pat šoko WDSF reitingo Jaunimo standartinių šokių programoje, kur tarp 49 porų iškovojo 11-ąją vietą pusfinalyje. Šių varžybų nugalėtojais tapo A. Grinevics ir K. Dobrovolskytė iš Latvijos.

Į varžybas sportininkų vertinti vyko ir Lietuvos teisėjos Edita Daniūtė Gozzoli ir Ramunė Kūrienė.

Paskelbimo data: 2019 m. lapkričio 25 d. 01:10:00