•  |

Varžybose Vienoje

Savaitgalį Austrijos sostinėje Vienoje vyko tarptautinės sportinių šokių varžybos „Austrian Open Champioships“, kuriose Lietuvos atstovai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys“) profesionalų standartinių šokių grupėje laimėjo sidabro medalius.

Varžybų nugalėtojais tapo vokiečiai Benedetto Ferruggia ir Claudia Koehler, o trečioji vieta atiteko Marko Cavallaro ir Letizijai Ingrosso iš Italijos. Varžybose dalyvavo 17 porų.

Puikiai varžybose pasirodė ir jaunių I grupės šokėjai Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“). Standartinių šokių kategorijoje jie užėmė 2-ą vietą iš 40 dalyvavusių porų. Lotynų Amerikos šokių kategorijoje jaunieji šokėjai laimėjo bronzą. Šioje grupėje varžėsi 44 poros.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Dominykas Granskas ir Kotryna Petrošiūtė (Vilniaus „Dileksa“) užėmė 7-ą vietą. Varžybose dalyvavo 134 poros.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Deividas Simaška ir Uliana Maximkina (Kauno „Dance Innovation Team“) pasidalino 19-ą – 20-ą vietas, o Mantas Kirvelis ir Viktorija Šeinker (Vilniaus „Siluetas“) užėmė 60-ą vietą. Varžybose dalyvavo 117 porų.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Žymantas Klovas ir Ieva Motiejūnaitė („Editos Daniūtės šokių studija“) užėmė 43-ią vietą iš  85 dalyvavusių porų.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė – Rimkienė (Kauno „Kaspinas“) pasidalino 18-19 vietas. Varžybose dalyvavo 62 poros.

Paskelbimo data: 2014 m. lapkričio 19 d. 09:44:00