• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Varžybų sezonas Lietuvoje prasideda WDSF reitingu "Rudens taurė 2019"

Šiemet spalio 5 - 6 dienomis, 25-ąjį kartą vyksiantis "Rudens taurės" turnyras atidaro rudens šokių sezoną. Iš viso 2019/2020 metų sezono metu Lietuvoje planuojamos devynerios WDSF pasaulio reitingo varžybos: ketverios jų įvyks iki Naujųjų metų - Kaune, Prienuose, vėl Kaune ir Vilniuje - o iki 2020 m. vasaros pasaulio reitingo varžybos numatomos Kėdainiuose, Palangoje, Kaune, Šiauliuose ir Alytuje. 

Kaip pasakojo vienas iš "Rudens taurės 2019" organizatorių V. Bankauskas, tikimasi, jog jubiliejinės varžybos praeis taip pat sklandžiai, kaip ir ankstesniais metais. Šiemet užsiregistravo nemažas šokėjų skaičius (per 600 porų), todėl dėl patogumo dalyviams, kiekviena renginio diena yra suskirstyta į penkias dalis. Ryte, kaip įprasta, varžysis jaunieji šokėjai, o nuo trečiosios dalies prasidės WDSF reitingų varžybos. Šeštadienio vakaro dalies metu susirinkusieji išvys ir parodomąją programą, kurioje dalyvaus šokių studijos "Alemana" merginos bei grupė "Džentelmenai".

"Rudens taurės 2019" varžybos bus transliuojamos Delfi.TV portale nuo 12.45 val. (šeštadienį ir sekmadienį), nuo 14.00 val. varžybas bus galima stebėti su komentarais.

WDSF pasaulio reitingo rudens varžybos Lietuvoje pasižymi naujovėmis. 

Abejos varžybos Kaune vyks kitoje ervėje (dėl Kauno sporto halės renovacijos darbų laikinai persikelia į Garliavos sporto centro salę). Lapkričio mėnesio suaugusiųjų standartinių šokių turnyras Kaune turės ir "World Open" statusą - pirmą kartą šių varžybų istorijoje. Organizatoriai tikisi plačios dalyvaujančių sportininkų geografijos, stiprių užsienio ir Lietuvos porų tiek varžybinėje, tiek parodomojoje programoje.

Pasaulio reitingo turnyras Prienuose rengiamas pirmą kartą, iki šiol čia vyko Lietuvos reitingo bei atvirosios varžybos. Organizatoriai žada gražų reginį, nes ruošiama įdomi parodomoji programa bei jau dabar žada atvykti patys stipriausi Lietuvos bei užsienio šokėjų duetai.

Varžybos Vilniuje - jau tradicinės, po praėjusių metų sugrįžtančios į "Siemens" areną. Šiemet jo bus rengiamos kartu su WDSF Pasaulio standartinių sportinių šokių čempionatu. Tikimasi, kad ne tik čempionato, bet ir pasaulio reitingų varžybų metu bus galima išvysti pačius geriausius sportininkų duetus, žiūrovų lauks parodomasis breiko turnyras.

Kviečiame Lietuvos sportininkus aktyviai dalyvauti ne tik WDSF reitingo, tačiau ir Lietuvos reitingo bei kvalifikacinėse varžybose visoje Lietuvoje.

Gero visiems sezono!

Paskelbimo data: 2019 m. spalio 04 d. 13:13:00

Archyvas


                Partneriai