•  |

WDSF Jaunimo standartinių šokių Europos čempionato Moldovoje finalas!

Neįprastą sportinių šokių varžyboms pirmadienio dieną Moldovos sostinėje Kišiniove įvyko WDSF Jaunimo standartinių šokių Europos čempionatas. Iš Lietuvos į jį vyko dvi kauniečių šokėjų poros - Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė ("Tvistas") bei Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė ("Sūkurys").

Karolis ir Izabelė pateko į Europos čempionato finalą, kuriame užėmė 5-tą vietą. Justas ir Ainė pateko į Europos čempionato aštuntfinalį ir galutinėje įskaitoje užėmė 36-tą vietą.

Finale taip pat šoko dvi poros iš Moldovos, dvi poros iš Rusijos bei viena pora iš Rumunijos. 2019 m. Europos čempionais tapo Vladislav Untu ir Polina Baryshnikova, šokę ant namų parketo; antrąją vietą iškovojo S. A. Zicoane Heler ir A. Copos iš Rumunijos, o trečioji atiteko I. Reshetnikov ir E. Kharinovai iš Rusijos.

Iš viso turnyre rungėsi 53 šokėjų poros, o jiems teisėjavo Danijos, Vokietijos, Suomijos, Moldovos, Norvegijos, Italijos, Rusijos, Čekijos ir Lenkijos vertintojai.

Paskelbimo data: 2019 m. spalio 14 d. 22:54:00