• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


WDSF Jaunių II 10 šokių pasaulio čempiontas

Lapkričio 2 d. sportinių šokių varžybų "Transylvanian Grand Prix 2019" Rumunijoje metu įvyko WDSF Jaunių II amžiaus grupės 10 šokių pasaulio čempionatas. Lietuvai jame atstovavo Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė iš Vilniaus klubo "Spindulys".

Edvardas ir Patricija sėkmingai pradėjo varžybas, tačiau iki pasaulio čempionato pusfinalio jiems pritrūko vienos vietos - bendroje įskaitoje mūsų duetas užėmė 13-ąją poziciją. Ketvirtfinalyje jauniesiems šokėjams geriau sekėsi atlikti standartinius šokius, nors už sambą pavyko surinkti daugiau teisėjų vertinimo balų nei už lėtąjį valsą. Geriausiai ketvirtfinalyje buvo įvertinta Edvardo ir Patricijos tango ir Vienos valsas.

Į Jaunių II pasaulio čempionato finalą pateką Rusijos, Rumunijos, Kazachstano, Baltarusijos, Vengrijos ir Italijos sportininkai. Pasaulio čempionais tapo Kirill Kurbatov ir Alexandra Revel Muroz iš Rusijos, laimėję aštuonis šokius iš dešimties.

Šio pasaulio čempionato vertintojais dirbo Maltos, Anglijos, Rusijos, Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Belgijos, Latvijos ir Rumunijos teisėjai.

Paskelbimo data: 2019 m. lapkričio 03 d. 11:13:00

Archyvas


                Partneriai