• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


WDSF Jaunių II Lotynų Amerikos šokių čempionatas Turkijoje

Lapkričio 23 d. Turkijos sostinėje Stambule įvyko WDSF Jaunių II amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionatas. Lietuvai jame atstovavo Kajus Domarkas ir Brigita Chmelevskytė (Vilniaus "DaVi") bei Mykolas Rimkus ir Enrika Jankūnaitė (Gargždų "Rolina").

Abi poros sėkmingai įveikė pirmojo atrankos turo barjerą, tačiau į ketvirtfinalį prasibraukti nepavyko. Kajus ir Brigita galutinėje įskaitoje kartu su Vengrijos šokėjais pasidalino 28 - 29-ąją vietas, o Mykolas ir Enrika taip pat su sportininkais iš Vengrijos bei Izraelio - 40 - 43-ąją.

Pasaulio čempionais tapo pora iš Rusijos Kiril Kurbatov ir Aleksandra Revel Muroz. Sidabras atiteko Rumunijos sportininkams E. R. Vadana ir T. M. Neculae, bronza - dar vienam Rusijos duetui N. Puzyrev ir A. Volkovai. Likusias vietas finale pasidalino Italijos, Ispanijos ir Baltarusijos šokėjai. Iš viso startavo 74 poros.

Šiame pasaulio čempionate sportininkus vertino Latvijos, Turkijos, Rumunijos, Izraelio, Rusijos, Norvegijos, Kroatijos, Vokietijos, Prancūzijos teisėjai.

Paskelbimo data: 2019 m. lapkričio 25 d. 00:15:00

Archyvas


                Partneriai