•  |

WDSF pasaulio reitingo varžybos Estijos sostinėje Taline

Lapkričio 23 - 24 dienomis Taline įvyko WDSF pasaulio reitingo varžybos įvairaus amžiaus grupių sportininkams. Nors mūsų šalies šokėjams nepavyko patekti į pasaulio reitingo varžybų finalus, tačiau pusfinaliuose šoko net kelios poros.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių varžybų pusfinalyje šoko Kristupas Mlinskas ir Patricija Kairytė (Klaipėdos "Žingsnis") bei Julius Išganaitis ir Guostė Grikštaitė (Kauno "Editos Daniūtės šokių studija"). Kristupas ir Patricija užėmė 8-ąją vietą, o Julius ir Guostė pasidalino 11 - 12-ąją vietas.

Šios amžiaus grupės standartinių šokių pusfinalyje Julius ir Guostė buvo 9-ti, o Kristupas ir Patricija - 10-ti. Jaunių I grupėje pirmąsias vietas dalinosi Estijos ir Rumunijos šokėjai, o startavo atitinkamai 26 ir 28 duetai.

Suaugusiųjų "International Open" Lotynų Amerikos šokių kategorijos varžybose į pusfinalį pateko Joris Sangavičius ir Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus "Ratuto"). Galutinėje įskaitoje sportininkai užėmė 9-ąją vietą tarp 27 duetų. Varžybų nugalėtojais tapo parketo šeimininkai K. Gorodilov ir D. Bergmannova.

Taline teisėjavo Lietuvos teisėjai Eglė Visockaitė Damaševičienė ir Genadijus Gunko.

Paskelbimo data: 2019 m. lapkričio 25 d. 02:36:00