• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


WDSF pasaulio reitingo varžybos Kaune "Rudens taurė 2019"

Praėjusį savaitgalį įvyko pirmosios sezono varžybos Lietuvoje - tradicinis "Rudens taurės" turnyras, sukvietęs sportinių šokių atlikėjus jau 25-ąjį kartą. Jame dalyvavo apie 600 porų iš užsienio ir Lietuvos. Daugelis mūsų šalies sportininkų džiaugėsi pirmaisiais rezultatais po vasaros.

WDSF pasaulio reitingo varžybos buvo vykdomos jaunių I, jaunių II, jaunimo ir suaugusiųjų grupėse. Visų grupių finaluose šoko lietuviai, o jaunių I grupės ST ir LA bei jaunimo ST programose iškovotas auksas.

Jaunių I grupės Lotynų Amerikos šokių programoje nugalėjo Kipras Kūra ir Clara Mata (Klaipėdos "Žingsnis"). 3 vietą užėmė Ervinas Valskys ir Meida Kybartaitė (Vilniaus "Spindulys"). Pusfinalyje Lietuvos šokėjai vietas pasidalino taip: Povilas Dovydaitis ir Melani Bartosevič (Vilniaus "MJ sportinių šokių akademija") - 8 v., Raigardas Gedvilas ir Patricija Vičiūtė (Vilniaus "MJ sportinių šokių akademija") - 9 - 10 v., Maksim Sidelskij - Gabrielė Grušaitė (Vilniaus "MJ sportinių šokių akademija") - 9 - 10 v., Kasparas Svistunavičius - Ugnė Makarskaitė (Kauno "Toro") - 12 v.

Jaunių I grupės standartinių šokių programoje taip pat nugalėjo Kipras Kūra ir Clara Mata (Klaipėdos "Žingsnis"). 6 vietą finale užėmė Julius Išganaitis ir Guostė Grikštaitė (Kauno "Editos Daniūtės šokių studija"). Pusfinalyje šoko trys mūsų šalies sportininkų poros: Raigardas Gedvilas ir Patricija Vičiūtė (Vilniaus "MJ sportinių šokių akademija") užėmė 8 v., Kristupas Mlinskas ir Patricija Kairytė (Klaipėdos "Žingsnis") - 11 v., o Rytis Ašeriškis ir Eglė Brazionytė (Kauno "Editos Daniūtės šokių studija") - 13 v.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių programoje finale bronza pasipuošė Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno "Tvistas"), o 5 vietą užėmė Mykolas Rimkus ir Enrika Jankūnaitė (Gargždų "Rolina"). Pusfinalyje Joris Apvinis ir Liepa Rudnickaitė (Panevėžio "Amber Dance") buvo 9-ti, o Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė (Kauno "Sūkurys") - 10-ti.

Jaunių II standartinių šokių programos finale šoko taip pat Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno "Tvistas"). Šioje programoje šokėjai užėmė 5 vietą. Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė (Kauno "Sūkurys") užėmė 9 v., Joris Apvinis ir Liepa Rudnickaitė (Panevėžio "Amber Dance") - 10 v., Arnas Endriulaitis ir Austėja Vaičekauskaitė (Kauno "Kaspinas") - 12 v.

Jaunimo standartinių šokių programos nugalėtojais tapo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno "Tvistas"). Finale Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus "Juventos") užėmė 5 vietą. Pusfinalyje taip pat šoko Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno "Sūkurys"), užėmę 11 vietą.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių programoje sidabro apdovanojimai atiteko Augustinui Trinkui ir Nedai Elenai Šalūgaitei (Vilniaus "MJ sportinių šokių akademija"). Finale šokę Renaldas Daugėla ir Margarita Rimaitė (Palangos "Svivelis") užėmė 5 vietą. Pusfinalyje varžėsi dar trys Lietuvos duetai: Domantas Mūras ir Ieva Matulevičiūtė (Kauno "Žiburys") buvo 7-ti, Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė pasidalino 10 - 12-tą vietas, Gustas Kirkliauskas ir Kamilė Rekutė (Alytaus "Alemana") užėmė 13-tą vietą.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių programoje Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno "Santaka") buvo ketvirti, Joris Sangavičius ir Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus "Ratuto") - šešti.

Suaugusiųjų standartinių šokių finale Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio "Rumbos" ir Kauno "Sūkurio" sportininkai) iškovojo 3 vietą. Paulius Ditauskas ir Beatričė Abugelytė (Kauno "Kaspinas") liko 7 vietoje.

Šiose varžybose buvo apdovanoti ir gausiausi dalyvavę Lietuvos klubai. Pirmąją vietą užėmė Klaipėdos "Žingsnis", antrąją - Vilniaus "MJ sportinių šokių akademija", trečiąją - Šiaulių "Šypsena".

Paskelbimo data: 2019 m. spalio 07 d. 06:33:00

Archyvas


                Partneriai