•  |

WDSF pasaulio reitingo varžybos "Latvian Open 2019"

Kaimyninės Latvijos sostinėje Rygoje savaitgalį įvyko WDSF reitingo varžybos "Latvian Open 2019". Į jas išvyko nemažai Lietuvos šokėjų ir mūsų sportininkams pavyko pasiekti WDSF reitingo grupių finalus bei pusfinalius.

WDSF "Rising starts" (Kylančių žvaigždžių) Lotynų Amerikos šokių programoje į finalą pateko ir 4-ąją vietą jame iškovojo Renaldas Daugėla ir Margarita Rimaitė (Palangos "Svivelis"). Finale taip pat šoko Ukrainos, Izraelio, Rusijos, Sakartvelo ir Latvijos duetai. Šios grupės pusfinalyje varžėsi dar dvi Lietuvos poros iš Kauno klubo "BaDa Studio": Rokas Malinauskas ir Adrija Dravininkaitė užėmė 8-ąją vietą, o Ignas Boženkov ir Roberta Meidutė pasidalino 9 - 10-ąją vietas.

WDSF "Rising stars" standartinių šokių programoje į finalą pateko Deividas Tamulionis ir Gabrielė Petkevičiūtė (Panevėžio "Amber Dance"). Deividas ir Gabrielė finale užėmė 7-ąją vietą. Kitas vietas pasidalino Rusijos, Izraelio ir Latvijos šokėjai.

Jaunimo standartinių šokių pusfinalyje šoko Domantas Mūras ir Ieva Matulevičiūtė (Kauno "Žiburys") bei Ąžuolas Rudnickas ir Mija Budrevičiūtė (Panevėžio "Amber Dance"). Domantas ir Ieva užėmė 7-ąją vietą, o Ąžuolas ir Mija - 11-ąją.

Į jaunimo Lotynų Amerikos šokių programos pusfinalį Rygoje pateko Gustas Kirkliauskas ir Kamilė Rekutė (Alytaus "Alemana") bei Vilius Čerbauskas ir Agilė Lukšaitė (atstovaujantys Šiaulių ir Mažeikių klubams "Svingas" ir "Spindulys"). Gustas ir Kamilė pasidalino 9 - 10-ąją vietas, o Vilius ir Agilė buvo 12-ti.

Varžybose Latvijoje teisėjavo net trys Lietuvos vertintojai - Vytautas Bankauskas, Kęstutis Bernatavičius ir Martynas Kūra.

Paskelbimo data: 2019 m. lapkričio 04 d. 11:36:00