•  |

WDSF pasaulio reitingo varžybos Prancūzijoje

Liono mieste š. m. vasario 15 - 16 dienomis įvyko WDSF pasaulio reitingo varžybos. Suaugusieji šokėjai dalyvavo "International Open" kategorijos turnyre. Standartinių šokių atlikėjai Georgy Kalashnikov ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno "Kaspinas") pateko į finalą ir užėmė 4-ąją vietą.

Iš viso standartinių šokių varžybose startavo 57 duetai. Į finalą pateko septynios poros: trys iš Rusijos, po vieną iš Danijos, Kinijos, Lenkijos ir, žinoma, Lietuvos.

G. Kalashnikov ir D. Šemeškevičiūtė užtikrinai pateko į finalą, kuriame visi šokiai buvo įvertinti ketvirtosiomis vietomis. Nugalėtojais šiose varžybose tapo A. Glukhov ir A. Glazunova iš Rusijos, antrąją vietą iškovojo D. Kolobov ir S. Busk iš Danijos, trečioji atiteko Kinijos atstovams Y. Shoayang ir O. Chongksuan.

Mūsų šokėjai finale aplenkė S. Poduev ir M. Sibelevą bei I. Reshetnikov ir E. Kharinovą iš Rusijos, taip pat - G. Vaikasą ir K. Grabovską, atstovaujančius Lenkijai.

Šokėjus Lione vertino Lietuvos teisėjas Giedrius Januškevičius.

Paskelbimo data: 2020 m. vasario 17 d. 10:26:00