•  |

WDSF reitingo varžybos Slovėnijoje

Slovėnijos Koper miesto "Bonifika" arenoje rugsėjo 28 - 29 dienomis pirmą kartą buvo surengtos WDSF reitingo varžybos. Be suaugusiųjų "International Open" grupių, čia varžėsi jaunučių, jaunių, jaunimo, senjorų poros, vyko pasaulio profesionalų "Master" klasės čempionatai.

Iš Lietuvos į Slovėniją vyko Tomas Janonis ir Anna Carbone (Kauno "Editos Daniūtės šokių studija"). Jaunimo iki 21-erių metų amžiaus standartinių šokių grupėje jie pateko į finalą ir iškovojo antrąją vietą. Tomas ir Anna buvo antri visuose šokiuose. Grupės nugalėtojais tapo Iakov Predko ir Elizaveta Ulianova iš Rusijos, o trečioje vietoje liko Jan Metlicky ir Ela Kasalova iš Čekijos. Finale taip pat šoko dvi Italijos poros ir viena pora iš Rumunijos.

Iš viso šioje grupėje startavo 29 duetai.

Paskelbimo data: 2019 m. rugsėjo 30 d. 12:24:00