• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


WDSF reitingo varžybose Olandijoje - aukso medaliai jaunimui

Olandijos Almerės mieste netoli Amsterdamo spalio 18 - 20 dienomis vyko WDSF reitingo varžybos. Iš Lietuvos į jas vyko dvi poros - Jaunimo Lotynų Amerikos šokių šokėjai bei Senjorų I grupės standartinių šokių šokėjai.

Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalūgaitė (Vilniaus "MJ sportinių šokių akademija") tapo Jaunimo grupės nugalėtojais, užimdami 1-ąją vietą. Iš viso Lotynų Amerikos šokių programoje startavo 22 poros, o finale mūsų sportininkai aplenkė dvi poras iš Rusijos, po vieną porą iš Estijos, Slovėnijos bei Danijos. Nors dėl aukso medalių Augustinui ir Nedai Elenai teko labai rimtai kovoti su Rusijos šokėjais S. Bykovsky ir U. Zhukova, jiems pakako laimėti sambą bei rumbą, kad varžovai liktų antroje vietoje.

Senjorų I standartinių šokių grupėje 5-ąją vietą užėmė Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė Rimkienė (Kauno "Kaspinas"). Šioje programoje varžybas pradėjo 24 duetai, o finale be Lietuvos sportininkai dar varžėsi Prancūzijos, Italijos, Olandijos, Ispanijos ir Portugalijos šokėjai.

Paskelbimo data: 2019 m. spalio 21 d. 13:25:00

Archyvas


                Partneriai