•  |

WDSF "World Open" kategorijos varžybos Antverpene

Š. m. vasario 7 - 9 dienomis Belgijos mieste Antverpene įvykusio sportinių šokių turnyro metu buvo surengta daug WDSF pasaulio reitingo varžybų. Suaugusieji šokėjai galėjo varžytis aukščiausios kategorijos - "World Open" - grupėse.

Šiame turnyre standartinių šokių programoje šoko Georgy Kalashnikov ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno "Kaspinas"). Surinkę 167,900 balų sportininkai užėmė 8-ąją vietą tarp 63 duetų.

Lotynų Amerikos šokių programoje Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno "Santaka") užėmė 14-ąją vietą tarp 52 duetų, vos kelių vertinimo balų pritrūkę iki pusfinalio.

Standartinių šokių programos nugalėtojais tapo Evgeny Nikitin ir Anastasia Miliutina iš Rusijos, o Lotynų Amerikos šokių - Paul Moldovan ir Christina Tatar iš Rumunijos. Abiejų programų finaluose šoko Vokietijos, Danijos, Rusijos, Lenkijos, Rumunijos, Čekijos ir Izraelio poros.

Varžybose Antverpene teisėjavo Lietuvos vertintoja Dalia Vaikšnorienė.

Paskelbimo data: 2020 m. vasario 10 d. 11:06:00