•  |

E. Sodeika ir I. Žukauskaitė tarptautinėse varžybose Italijoje laimėjo aukso medalius

Savaitgalį, vasario 10 - 11 d., Italijos mieste Brešoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir prizininkais.

T. Rimkus ir N. Surblytė - Rimkienė tarptautinėse varžybose Belgijoje tapo finalininkais

Šeštadienį, vasario 10 d., Belgijos mieste Antverpene vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose senjorų I standartinių šokių grupėje, Lietuvos atstovai Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė – Rimkienė (Kauno „Kaspinas”) užėmė penktą vietą.

Šiauliuose paaiškėjo 2018 m. Lietuvos standartinių šokių čempionai

Savaitgalį, vasario 3 - 4 d., Šiauliuose vyko 2018 m. Lietuvos sportinių šokių čempionatas, kuriame šokėjų poros varžėsi ne tik dėl šalies geriausiųjų titulo, bet ir dėl galimybės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionatuose bei taurės varžybose.

Lietuvos standartinių šokių čempionate pasaulio žvaigždės varžysis dėl šalies čempionų titulo

Vasario 3 – 4 dienomis Šiauliuose vyks Lietuvos standartinių šokių čempionatas ir pirmenybės, kurių metu geriausios Lietuvos šokėjų poros įvairiose amžiaus grupėse varžysis dėl nugalėtojų titulo. Lietuvos sportinių šokių federacijos (LSŠF) organizuojamos varžybos truks dvi dienas.

Tarptautinės varžybos Baltarusijoje

Savaitgalį, sausio 20d. - 21d., Baltarusijos mieste Vitebske vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos šokėjų poros.

Lietuvos šokėjai tarptautinėse varžybose Italijoje tapo nugalėtojais ir prizininkais

Savaitgalį, sausio 20d. - 21d., Italijos mieste Montecatini Terme vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.