•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Lenkijoje finalininkai

Savaitgalį, rugsėjo 29d. - 30d., Lenkijos mieste Jelenia Guroje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo finalininkėmis.

N. Stukas ir L. Montvilaitė tarptautinėse varžybose Serbijoje laimėjo bronzos medalius

Šeštadienį, rugsėjo 29d., Serbijos sostinėje Belgrade vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, senjorų I standartinių šokių grupėje, Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas") laimėjo bronzos medalius.

J. Venckus ir M. Klupšaitė - tarptautinių varžybų Rusijoje finalininkai

Savaitgalį, rugsėjo 29d. - 30d., Rusijos sostinėje Maskvoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje, Lietuvos atstovai Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto") užėmė ketvirtą vietą.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Estijoje nugalėtojai, prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį, rugsėjo 22d. - 23d., Estijos sostinėje Taline vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

Lietuvos šokėjai tapo tarptautinių varžybų Slovakijoje nugalėtojais

Savaitgalį, rugsėjo 22d. - 23d., Slovakijos sostinėje Bratislavoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir prizininkais.

K. Burneikis ir I. Šekaitė - pasaulio čempionato pusfinalininkai

Šeštadienį, rugsėjo 22d., Vengrijos mieste Kisteleke vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunimo standartinių šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame dalyvavo ir Lietuvos šokėjų poros.