• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Breiko varžybų premjera per SPORT1 HD!

Lietuvos sportinių šokių federacija kviečia stebėti įdomiausių 2019 m. sportinių šokių varžybų transliacijas, kurias parengė Pasaulio sportinių šokių federacija (WDSF) ir SPORT1 HD televizija. Šį savaitgalį - pasaulio breiko čempionato premjera iš Kinijos!

LSŠF viceprezidentas Virginijus Visockas švenčia Jubiliejinį Gimtadienį!

Sveikindami LSŠF viceprezidentą, trenerį ir teisėją Virginijų Visocką puikaus Jubiliejinio Gimtadienio proga, labiausiai linkime nepasikeisti - išsaugoti energiją, pozityvumą, kūrybiškumą!!! Taip pat linkime džiaugsmo ir sėkmės akimirkų kasdienybėje!!!

Pasaulio reitingų skaičiavime - pauzė!

Pasaulio sportinių šokių federacija (WDSF) informavo, kad nuo paskutinių įvykusių WDSF reitingo varžybų daroma pauzė reitingų skaičiavime. Šiuo metu dešimt Lietuvos porų patenka į pasaulio reitingų penkiasdešimtukus.

Balandžio 29-oji - Tarptautinė Šokio diena!

Sveikiname šokėjus, trenerius, teisėjus su Tarptautine Šokio diena! Linkime Jums visada prisiminti savo pirmąją šokio pamoką :)

SVARBI INFORMACIJA: dėl karantino sąlygų nuo š. m. balandžio 27 d.

Informuojame, kad LSŠF gavo LR Švietimo, sporto ir mokslo ministerijos informaciją apie karantino keitimo priemones Lietuvoje nuo 2020 m. balandžio 27 d. Nuorodas į atsiųstą informaciją rasite žemiau šiame pranešime.

Sekmadienį - pasaulio čempionato iš Maskvos transliacija!

WDSF ir SPORT1 HD televizija dovanoja Lietuvos žiūrovams 2019 m. pasaulio Lotynų Amerikos šokių čempionato transliaciją iš Maskvos.

Rodomi rezultatai 7 - 121414

< Ankstesnis

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

Sekantis >

Archyvas


                Partneriai