•  |

Suaugusiųjų 10-ies šokių grupės pasaulio taurės varžybos

Šeštadienį, birželio 9 d., Vengrijos mieste Sombathėjuje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų 10-ies šokių grupės pasaulio taurės varžybos, kuriose Lietuvos atstovai Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas") užėmė 13-ą vietą.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Latvijoje nugalėtojai, prizininkai ir finalininkai

Sekmadienį, birželio 3d., Latvijos mieste Daugpilyje vyko pasaulio sportinių šokių federcijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

D. Vėželis ir L. Chatkevičiūtė Rusijoje tapo Europos čempionais

Šeštadienį, birželio 2 d., Rusijos mieste Sankt Peterburge vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) profesionalų lygos standartinių šokių grupės Europos čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys”) tapo nugalėtojais, finale surinkę 189.6 balo.

Tarptautinės varžybos Lenkijoje

Savaitgalį, gegužės 26 d. - 27 d., Lenkijos mieste Karpače vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos šokėjai.

E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė - tarptautinių varžybų Rumunijoje finalininkai

Savaitgalį, gegužės 26 d. - 27 d., Rumunijos sostinėje Bukarešte vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") užėmė penktą vietą.

Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir prizininkais tarptautinėse varžybose Estijoje

Šeštadienį, gegužės 26 d., Estijos mieste Tartu vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.