•  |

LSŠF teisėjų egzaminai

Klaipėdoje, sšk "Žuvėdra" salėje balandžio 10 d. nuo 10.00 val. vyks LSŠF teisėjų egzaminai.

Norinčius laikyti egzaminus kviečiame registruotis el.paštu: office@dancesport.lt

K. Burneikis ir I. Šekaitė Danijoje laimėjo dvi poras medalių

Savaitgalį Kopenhagoje (Danija) vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

R. Dobrecovs ir S. Paldauskaitė - tarptautinių varžybų Vengrijoje prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį Budapešte (Vengrija) vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai Romans Dobrecovs ir Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas”) tapo prizininkais ir finalininkais.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Prancūzijoje finalininkai

Savaitgalį Prancūzijos mieste Nicoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo finalininkais.

Suaugusiųjų 10-ies šokių grupės Europos čempionatas

Šeštadienį Danijos sostinėje Kopenhagoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų 10-ies šokių grupės Europos čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas") užėmė 14-ą vietą.

T. Fainšil ir V. Posmetnaya - tarptautinių varžybų Belgijoje finalininkai

Savaitgalį Belgijos mieste Antverpene vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Tomas Fainšil ir Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") laimėjo ketvirtą vietą.