•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Graikijoje prizininkai

Šaštadienį, gegužės 18d., Graikijos mieste Larissoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

A. Trinkus ir N. E. Šalugaitė - tarptautinių varžybų Vokietijoje nugalėtojai

Savaitgalį, gegužės 17d. - 19d., Vokietijos mieste Frankfurte vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir finalininkais.

G. Kalašnikovas ir D. Šemeškevičiūtė tarptautinėse varžybose Rusijoje laimėjo bronzos medalius

Savaitgalį, gegužės 11d. - 12d., Rusijos sostinėje Maskvoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, George Kalašnikovas ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Kaspinas") laimėjo bronzos medalius.

J. Gedgaudas ir A. Rutkauskaitė - tarptautinių varžybų Lenkijoje prizininkai

Sekmadienį, gegužės 12d., Lenkijos mieste Zabžėje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo prizininkėmis ir finalininkėmis.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Latvijoje nugalėtojai ir prizininkai

Šeštadienį, gegužės 11d., Latvijos mieste Salaspilyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) ir ir Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) vaikų „Grand Prix” kategorijos (CEGP) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

E. Sodeika ir I. Žukauskaitė – Europos čempionai

Šeštadienį, gegužės 11d., Latvijos mieste Salaspilyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų standartinių šokių grupės Europos čempionatas, kuriame triumfavo Lietuvos atstovai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”).