•  |

J. Venckus ir M. Klupšaitė - tarptautinių varžybų Moldovoje prizininkai

Savaitgalį, balandžio 28 d. - 29 d., Moldovos sostinėje Kišiniove vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „World Open” kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje, Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto”) užėmė trečią vietą.

G. Meškauskas ir U. Bliujūtė laimėjo Europos čempionato bronzą

Sekmadienį, balandžio 29 d., Moldovos sostinėje Kišiniove vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunimo 10-ies šokių grupės Europos čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”) surinko 298.668 balo ir laimėjo bronzos medalius.

J. Gedgaudas ir A. Rutkauskaitė tarptautinėse varžybose Latvijoje laimėjo bronzos medalius

Sekmadienį, balandžio 22 d., Latvijos mieste Jūrmaloje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunių II standartinių šokių grupėje, Lietuvos atstovai Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys") laimėjo bronzos medalius.

T. Rimkus ir N. Surblytė - Rimkienė tapo tarptautinių varžybų Estijoje nugalėtojais

Šeštadienį, balandžio 21 d., Estijos sostinėje Taline vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, senjorų I standartinių šokių grupėje, Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno „Kaspinas") tapo nugalėtojais, o Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas") užėmė ketvirtą vietą.

J. Venckus ir M. Klupšaitė - tarptautinių varžybų Kipre finalininkai

Savaitgalį, balandžio 14 d. - 15 d., Kipro mieste Pafose vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „World Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje, Lietuvos atstovai Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto") užėmė ketvirtą vietą.

T. Rimkus ir N. Surblytė - Rimkienė tarptautinėse varžybose Prancūzijoje laimėjo aukso medalius

Savaitgalį, balandžio 14 d. - 15 d., Prancūzijos mieste Nicoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno „Kaspinas") senjorų I standartinių šokių grupėje tapo nugalėtojais.