•  |

D. Vėželis ir L. Chatkevičiūtė Rusijoje tapo Europos čempionais

Šeštadienį, birželio 2 d., Rusijos mieste Sankt Peterburge vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) profesionalų lygos standartinių šokių grupės Europos čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys”) tapo nugalėtojais, finale surinkę 189.6 balo.

Tarptautinės varžybos Lenkijoje

Savaitgalį, gegužės 26 d. - 27 d., Lenkijos mieste Karpače vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos šokėjai.

E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė - tarptautinių varžybų Rumunijoje finalininkai

Savaitgalį, gegužės 26 d. - 27 d., Rumunijos sostinėje Bukarešte vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") užėmė penktą vietą.

Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir prizininkais tarptautinėse varžybose Estijoje

Šeštadienį, gegužės 26 d., Estijos mieste Tartu vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Prancūzijoje nugalėtojai ir prizininkai

Savaitgalį, gegužės 25 d. - 27 d., Prancūzijos sostinėje Paryžiuje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

Jaunimo iki 21 m. Lotynų Amerikos šokių grupės pasaulio čempionatas

Šeštadienį, gegužės 19 d., Gruzijos sostinėje Tbilisyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunimo iki 21 m. Lotynų Amerikos šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Leonardo Lini ir Aistė Survilaitė (Tauragės „Spindulys") užėmė 13-ą vietą.