•  |

E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė - Europos čempionato pusfinalyje!

Aštuntus metus poroje šokantys Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno "Rolo" - "Sūkurys") pateko į WDSF suaugusiųjų 10 šokių Europos čempionato pusfinalį ir užėmė 8 vietą.

Tarptautinės varžybos Lenkijoje

Šeštadienį, birželio 1d., Lenkijos mieste Vroclave vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunių II standartinių šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Otas Kurcevičius ir Kamilė Rupšytė (Vilniaus „Judesys") užėmė 11 vietą.

R. Daugėla ir M. Rimaitė - tarptautinių varžybų Latvijoje prizininkai

Sekmadienį, birželio 2d., Latvijos mieste Daugpilyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai Renaldas Daugėla ir Margarita Rimaitė (Palangos „Svivelis") laimėjo bronzos medalius.

P. Ditauskas ir B. Abugelytė - 2019m. Lietuvos jaunimo iki 21m. standartinių šokių grupės čempionai

Sekmadienį, birželio 2d., Alytuje vyko 2019m. Lietuvos jaunimo iki 21m. standartinių šokių grupės čempionatas, kuriame nugalėjo Paulius Ditauskas ir Beatričė Abugelytė (Kauno „Kaspinas”).

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Alytuje nugalėtojai

Šeštadienį, birželio 1d., Alytuje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

E. Sodeika ir I. Žukauskaitė – prestižinių varžybų Taivane nugalėtojai

Sekmadienį, birželio 2d., Taivane vyko prestižinės pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „Grand Slam” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybos, kuriose triumfavo neseniai Europos čempionais tapę lietuviai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”).