• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


LSŠF trenerė ir teisėja Raimonda Sugaudė švenčia Jubiliejų!

Šiandien, sveikindami mūsų trenerę ir teisėją Raimondą Sugaudę šaunaus Jubiliejinio gimtadienio proga, linkime džiaugsmo, energijos ir kantrybės!!! Tegul Jūsų dienos prisipildo tik pačių geriausių dalykų!!!

SVARBI INFORMACIJA: dėl Lietuvoje įvesto karantino.

Atsižvelgiant į tai, kad nuo 2020 m. kovo 16 d. 00 val. 00 min. Lietuvos Respublikoje įvestas karantinas, primename visiems savo nariams (sportinių šokių klubams; o taip pat - klubų treneriams ir šokėjams) griežtai laikytis LR Vyriausybės ir jų veiklos vietų savivaldybių sprendimų.

Taip pat primename, kad karantino metu LSŠF biuras dirba įprastu laiku, tačiau darbus vykdo nuotoliniu būdu - iš namų; todėl su mumis susisiekti prašome elektroniniu paštu (office@dancesport.lt) arba mobiliaisiais telefonais: 8-600-25349 (Vida Kanišauskienė), 8-687-59077 (Diana Gornatkevičienė).

Sveikiname šv. Velykų proga!!!

Štai ir išaušo gražus, bet neįprastas pavasaris... Sveikiname visus šv. Velykų proga, o šventinėmis dienomis kviečiame namuose pasigėrėti svarbiausių 2019 m. varžybų įrašais!

Lietuvos sportinių šokių federacijos šokių pamokų ON-LINE tvarkaraštis, pratęsus karantiną

LSŠF tęsia šokių pamokų On-Line projektą! Darbuosimės ir stengsimės pateikti įdomias bei naudingas pamokas jaunesniems ir brandesniems šokėjams tol, kol tęsis karantinas mūsų šalyje (kol kas jis pratęstas iki balandžio 13 d.).

LTOK prezidentės D. Gudzinevičiūtės laiškas Lietuvos sporto bendruomenei

Koronavirusas nusitaikė ir į Tokijo olimpines žaidynes. Atletams, nacionaliniams komitetams, tarptautinėms federacijoms, rėmėjams, sirgaliams norisi kuo greitesnių atsakymų – įvyks, neįvyks, bus nukeltos? Tai yra suprantama.

Lietuvos sportinių šokių federacijos šokių pamokos ON-LINE

Lietuvos sportinių šokių federacija, drauge su treneriais bei sportininkais, pradėjo rengti šokių pamokas On-Line.

Rodomi rezultatai 79 - 841478

< Ankstesnis

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

Sekantis >

Archyvas


                Partneriai