•  |

J. Gedgaudas ir A. Rutkauskaitė - tarptautinių varžybų Lenkijoje prizininkai

Sekmadienį, gegužės 12d., Lenkijos mieste Zabžėje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo prizininkėmis ir finalininkėmis.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Latvijoje nugalėtojai ir prizininkai

Šeštadienį, gegužės 11d., Latvijos mieste Salaspilyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) ir ir Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) vaikų „Grand Prix” kategorijos (CEGP) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

E. Sodeika ir I. Žukauskaitė – Europos čempionai

Šeštadienį, gegužės 11d., Latvijos mieste Salaspilyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų standartinių šokių grupės Europos čempionatas, kuriame triumfavo Lietuvos atstovai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”).

J. Venckus ir M. Klupšaitė Europos taurės varžybų Latvijoje finalininkai

Šeštadienį, gegužės 11d., Latvijos mieste Salaspilyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės Europos taurės varžybos, kuriose mūsų šalies atstovai Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto”) užėmė ketvirtą vietą, gavę 166.850 balo.

E. Sodeika ir I. Žukauskaitė - tarptautinių varžybų Kinijoje nugalėtojai

Sekmadienį, gegužės 5d. Kinijos mieste Šendžene vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „World Open“ kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas“) tapo nugalėtojais.

Lietuvos šokėjai tarptautinėse varžybose „Gintarinė Pora 2019" laimėjo šešias poras medalių

Savaitgalį Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko 55-osios pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Gintarinė Pora 2019", kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.