• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


WDSF "World Open" kategorijos varžybos Antverpene

Š. m. vasario 7 - 9 dienomis Belgijos mieste Antverpene įvykusio sportinių šokių turnyro metu buvo surengta daug WDSF pasaulio reitingo varžybų. Suaugusieji šokėjai galėjo varžytis aukščiausios kategorijos - "World Open" - grupėse.

Belgijoje įvyko senjorų pasaulio čempionatas

Tarptautinių varžybų "Antwerp Diamond Cup 2020" metu buvo surengtas šių metų WDSF Senjorai I amžiaus grupės standartinių šokių pasaulio čempionatas. Lietuvai jame atstovavo trys poros, o iš viso iš varžybas susirinko 106 duetai iš 22 valstybių.

Varžybose Italijoje gerai pasirodė mūsų jaunieji sportininkai

Italijos Neapolio mieste š. m. vasario 7 ir 8 dienomis vyko WDSF pasaulio reitingo varžybose. Jose startavo net kelios Lietuvos poros, kurios geriausius rezultatus pademonstravo jaunimo standartinių šokių varžybose.

Sveikiname LSŠF generalinę sekretorę Vidą Kanišauskienę Jubiliejaus proga!

Visos Lietuvos šokių bendruomenės vardu sveikiname LSŠF generalinę sekretorę Vidą Kanišauskienę su ypatingu - Jubiliejiniu - Gimtadieniu. Linkime, kad visas dėl kitų sukurtas gėris - grįžtų su kaupu!

Alytuje įvyko 2020-ųjų metų Lietuvos 10-ties šokių čempionatas ir pirmenybės!

Stipriausi bei ištvermingiausi mūsų šalies sportininkai rinkosi į Lietuvos 10-ties šokių čempionatą ir pirmenybes. Aštuoniose grupėse teisėjai išrinko Lietuvos čempionus, o dar dvylikoje grupių - pirmenybių nugalėtojus.

Jaunųjų Lietuvos šokėjų startai užsienyje

Džiugu, kad jaunieji mūsų šalies sportininkai seka vyresniųjų pėdomis ir skina laurus reitingų turnyruose. Šį kartą - Italijos mieste Montekatini Terme vykusiose Europos (DSE) varžybose.

Rodomi rezultatai 79 - 841455

< Ankstesnis

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

Sekantis >

Archyvas


                Partneriai