•  |

Šeštadienį Alytuje paaiškėjo Lietuvos 10-ies šokių čempionato nugalėtojai

Šeštadienį Alytuje vyko Lietuvos sportinių šokių federacijos organizuojamas 2019-ųjų metų Lietuvos 10-ies šokių čempionatas. Kombinuotose standartinių ir Lotynų Amerikos šokių varžybose, dėl galimybės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionuose, rungėsi geriausios šalies šokėjų poros.

M. Ilčiukas ir O. Goltsova tarptautinėse varžybose Vengrijoje laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį, vasario 2d. - 3d., Vengrijos sostinėje Budapešte vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „International Open” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupės reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai Marius Ilčiukas ir Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) laimėjo sidabro medalius.

S. Česnauskas ir E. Česnauskaitė - tarptautinių varžybų Ispanijoje finalininkai

Savaitgalį, vasario 2d. - 3d., Ispanijos mieste Barselonoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo standartinių šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė (Kauno „Sūkurys”) užėmė šeštą vietą.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Kroatijoje nugalėtojai

Savaitgalį, vasario 2d. - 3d., Kroatijoje vyko Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) vaikų „Grand Prix” kategorijos (CEGP) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis.

Kviečiame susipažinti su naujos LSŠF įstatų redakcijos projektu

Dabartiniai LSŠF įstatai yra patvirtinti dar 2006 m. ir neatitinka šiandienos reikalavimų. Siūloma nauja LSŠF įstatų redakcija parengta 2014 m. rengtos, tačiau taip ir nepatvirtintos įstatų redakcijos, kuri jau buvo LSŠF viešai svarstyta, pagrindu. Papildomi pakeitimai atlikti atsižvelgiant į 2018-10-18 pakeisto LR Kūno kultūros ir sporto įstatymo 19 str. naujai įvestu reikalavimu sporto šakos federacijos steigimo ar kituose dokumentuose įtvirtinti sporto šakos federacijos valdymo organų narių rotaciją, numatant maksimalų galimą iš eilės einančių kadencijų skaičių tam pačiam asmeniui (įsigalios nuo 2019-07-01), taip pat į iki šios dienos įsigaliojusius keletą LR Asociacijų įstatymo pakeitimų. Atsižvelgta į Lietuvos sporto federacijų sąjungos patirtį įtvirtinant įstatuose naują LR LR Kūno kultūros ir sporto įstatymo reikalavimą.

S. Seikauskas ir L. Norušaitė tarptautinėse varžybose Baltarusijoje laimėjo aukso medalius

Savaitgalį, sausio 19d. - 20d., Baltarusijos mieste Vitebske vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis ir finalininkėmis.