•  |

E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė Maskvoje tapo finalininkais

Šeštadienį Rusijos sostinėje Maskvoje vykusiose pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „International Open” kategorijos, suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybose Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” - „Sūkurys”) užėmė penktą vietą.

E. Sodeika ir I. Žukauskaitė „Grand Slam” varžybose Kinijoje laimėjo bronzos medalius

Savaitgalį Kinijos mieste Vuhane vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „Grand Slam” kategorijos varžybos, kuriose, suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo bronzos medalius.

N. Moisejenko ir J. Gustaitė tarptautinėse varžybose Rusijoje laimėjo sidabro medalius

Sekmadienį Rusijos mieste Sankt Peterburge vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje, Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas") laimėjo sidabro medalius.

K. Burneikis ir I. Šekaitė - tarptautinių varžybų Čekijoje prizininkai

Savaitgalį Čekijos mieste Brno vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Rygoje prizininkai

Savaitgalį Latvijos sostinėje Rygoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

Sekmadienį Ukmergėje paaiškėjo 2017 m. Lietuvos hobby klasių ir solo latino sportinių šokių čempionai

Balandžio 2 d., sekmadienį, Ukmergėje vyko Lietuvos sportinių šokių federacijos (LSŠF) lygos „Šokiai visiems” 2017 m. Lietuvos hobby klasių ir solo latino sportinių šokių čempionatai ir pirmenybės. Tai jau antrasis Lietuvoje rengiamas šių grupių čempionatas, kuriame šiemet vyko 23 grupių varžybos, subūrusios beveik 200 dalyvių.