• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


WDSF pasaulio reitingo varžybos Prienuose "Editos Daniūtės taurė 2019"

Spalio 19 - 20 dienomis ketvirtąjį kartą buvo surengtos varžybos "Editos Daniūtės taure 2019". Šiais metais pirmą kartą šokėjai varžėsi ne tik dėl Lietuvos, bet ir dėl pasaulio (WDSF) reitingo taškų: suaugusieji, jaunimas, jauniai II, jauniai I dalinosi pozicijas standartinių ir Lotynų Amerikos šokių programose.

WDSF reitingo varžybose Olandijoje - aukso medaliai jaunimui

Olandijos Almerės mieste netoli Amsterdamo spalio 18 - 20 dienomis vyko WDSF reitingo varžybos. Iš Lietuvos į jas vyko dvi poros - Jaunimo Lotynų Amerikos šokių šokėjai bei Senjorų I grupės standartinių šokių šokėjai.

Lietuvos Lotynų Amerikos šokių atlikėjai puikiai pasirodė Prahoje

Čekijos sostinėje Prahoje spalio 19 - 20 dienomis vyko WDSF reitingo varžybos įvairioms sportininkų grupėms. Šauniai šiose varžybose pasirodė Lietuvos jaunieji šokėjai iš Vilniaus ir Kauno.

Pasaulio čempionato bronza - Karoliui Burneikiui ir Izabelei Šekaitei

Šeštadienio vakarą Ukrainos sostinėje Kijeve baigėsi WDSF Jaunimo 10 šokių pasaulio čempionatas. Lietuvai jame atstovavo K. Burneikis ir I. Šekaitė (Kauno "Tvistas"). Jaunieji sportininkai po keturių turų kovų, pasidabino pasaulio čempionato bronzos apdovanojimais.

WDSF Jaunimo standartinių šokių Europos čempionato Moldovoje finalas!

Neįprastą sportinių šokių varžyboms pirmadienio dieną Moldovos sostinėje Kišiniove įvyko WDSF Jaunimo standartinių šokių Europos čempionatas. Iš Lietuvos į jį vyko dvi kauniečių šokėjų poros - Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė ("Tvistas") bei Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė ("Sūkurys").

Sėkmingos WDSF varžybos mūsų šokėjams Lenkijos mieste Elbinge

Spalio 11 - 13 dienomis dvidešimtą kartą į Elbingą šokėjus sukvietė WDSF reitingo varžybos "Baltic Cup". Jau tapo tradicija, jog šiame turnyre gausiai ir sėkmingai dalyvauja Lietuvos sportininkai ir šie metai nebuvo išimtis.

Rodomi rezultatai 103 - 1081423

< Ankstesnis

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

Sekantis >

Archyvas


                Partneriai