Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Lenkijoje prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį Varšuvoje (Lenkija) vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF)

reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė laimėjo pasaulio čempionato bronzą

Sekmadienį Varšuvoje (Lenkija) vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunių II 10-ies šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”) laimėjo bronzos medalius.

K. M. Tomecki ir D. Šemeškevičiūtė tapo pasaulio čempionato finalininkais

Šeštadienį Latvijos sostinėje Rygoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunimo 10-ies šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Karol Machal Tomecki ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys”) užėmė penktą vietą.

Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva – Europos Taurės laimėtojai

Šeštadienį Lenkijos sostinėje Varšuvoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų standartinių šokių grupės Europos Taurės varžybos, kuriose, nugalėję visuose penkiuose šokiuose, triumfavo Lietuvos atstovai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa” – Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”).

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Ukrainoje prizininkai ir finalininkai

Praėjusį savaitgalį Ukrainos mieste Lvive vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo prizininkėmis ir finalininkėmis.

Jaunimo iki 21m. Lotynų Amerikos šokių grupėje Robertas Urbonavičius ir Justė Povilaitytė (Elektrėnų „Reveransas") laimėjo bronzos medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė ukrainiečiai Yaroslavas Sovečenko ir Oleksandra Semenenko, o antrą vietą užėmė Dmytro Skurativsky ir Yulija Sukhotska, taip pat iš Ukrainos.

Kita Lietuvos šokėjų pora Deividas Tamulionis ir Gabrielė Petkevičiūtė (Panevėžio „Amber Dance") užėmė 11-ą vietą. Grupėje varžėsi 11 porų.

Jaunimo iki 21m. standartinių šokių grupėje D. Tamulionis ir G. Petkevičiūtė užėmė penktą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo ukrainiečiai Maksymas Goriačokas ir Inna Geval, sidabro medalius laimėjo Lenkijos atstovai Hubertas Domiteris ir Karolina Wasacz, o trečią vietą užėmė Vitalijus Besarabas ir Valerija Dibrivna, taip pat iš Ukrainos. Varžybose dalyvavo 9 poros.

Jaunimo iki 21 m. standartinių šokių grupės pasaulio čempionatas

Šeštadienį Ispanijos mieste Platja d’Aro vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunimo iki 21 m. standartinių šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame dalyvavo ir Lietuvos šokėjų poros.