•  |

Lietuvos šokėjams - medaliai iš tarptautinių varžybų Lenkijoje

Šeštadienį, kovo 30d., Lenkijos mieste Ostrodoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Palangoje nugalėtojai

Šeštadienį, kovo 30d., Palangoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) ir Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) vaikų „Grand Prix” kategorijos (CEGP) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Italijoje pusfinalininkai

Savaitgalį, kovo 23d. - 24d., Italijos mieste Pieve Di Cento vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „World Open” kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto”) užėmė 12-ą vietą.

E. Mašaro ir P. Rinkevičiūtė tarptautinėse varžybose Latvijoje laimėjo bronzos medalius

Savaitgalį, kovo 23d. - 24d., Latvijos sostinėje Rygoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunių II standartinių šokių grupėje, Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys") laimėjo bronzos medalius.

L. Makarovas ir E. Čepauskaitė - tarptautinių varžybų Ukrainoje finalininkai

Savaitgalį, kovo 23d. - 24d., Ukrainos sostinėje Kijeve vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos") tapo finalininkais.

Savaitgalį Kėdainiuose paaiškėjo naujieji Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionai

Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionatas, kuriame šokėjų poros varžėsi ne tik dėl šalies geriausiųjų titulo, bet ir dėl galimybės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionatuose.