• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Trenerių ir teisėjų kongresas bei Lietuvos rinktinės stovykla Birštone

Rugsėjo 28 d. Birštone vyko LSŠF organizuotas trenerių ir teisėjų kongresas, o rugsėjo 29 d. - Lietuvos rinktinės stovykla. Paskaitas ir pamokas vedė tiek Lietuvos lektoriai, tiek svečiai iš užsienio.

WDSF Jaunimo iki 21 m. Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionatas

Chengdu mieste Kinijoje praėjusį sekmadienį įvyko jaunimo iki 21 m. amžiaus, šokančio Lotynų Amerikos šokius, pasaulio čempionatas. Lietuvai jame atstovavo šių metų nacionaliniai čempionai Dmytro Taranov ir Gabrielė Bartkutė ("Palangos moksleivių klubas").

10 šokių Europos čempionato ketvirtfinalyje - L. Makarovas ir E. Čepauskaitė

Š. m. rugsėjo 21 d. Bratislavoje vyko WDSF jaunimo 10 šokių Europos čempionatas. Lietuvai jame atstovavo mūsų šalies vicečempionai Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus "Juventos").

E. Sodeika ir I. Žukauskaitė Sodeikienė nugalėjo Kinijoje

Chengdu mieste Kinijoje rugsėjo 21 - 22 dienomis vyksta WDSF "International Open" kategorijos suaugusiųjų varžybos bei Jaunimo iki 21 m. amžiaus Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionatas. Šeštadienį Lietuvos šokėjai jau džiaugėsi pirmaisiais laimėjimais.

Suaugusiųjų finalai varžybose Maskvoje

Rugsėjo 13 - 15 dienomis Rusijos sostinėje vyko 41-osios tradicinės varžybos "Moskvič 2019". Suaugusieji šokėjai jose varžėsi dėl WDSF reitingo varžybų, kurioms buvo suteikta "International Open" kategorija, podiumo ir pasaulio reitingo taškų.

Daug medalių laimėta WDSF reitingo varžybose "Praha Open Dance Festival 2019"

Praėjusį savaitgalį Lietuvos vardas daug kartų buvo minimas ir Čekijos sostinėje. Mūsų šokėjai čia ne tik šoko finaluose, bet ir puošėsi įvairių spalvų medaliais.

Rodomi rezultatai 109 - 1141414

< Ankstesnis

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

Sekantis >

Archyvas


                Partneriai