•  |

Lietuvos šokėjams - tarptautinių varžybų Maltoje auksas ir bronza

Šeštadienį Maltoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa” - „Editos Daniūtės šokių studija”) laimėjo aukso, o Tomas Fainšilas ir Violetta Posmetnaja (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) bronzos medalius.

D. Vėželis ir L. Chatkevičiūtė laimėjo pasaulio taurės sidabrą

Šeštadienį Ukrainos mieste Charkove vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) profesionalų lygos standartinių šokių grupės pasaulio taurės varžybos, kuriose Lietuvos atstovai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys”) laimėjo sidabro medalius.

Tarptautinės varžybos Maskvoje

Savaitgalį Rusijos sostinėje Maskvoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos šokėjų poros.

D. Daukšas ir S. Azarova laimėjo tarptautinių varžybų Italijoje bronzą

Savaitgalį Bassano del Grappa mieste (Italija) vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

Jaunimo iki 21 m. Lotynų Amerikos šokių grupės pasaulio čempionatas

Šeštadienį Bassano del Grappa mieste (Italija) vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunimo iki 21 m. Lotynų Amerikos šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka") užėmė 15-ą vietą.

LSŠF teisėjų egzaminai

Klaipėdoje, sšk "Žuvėdra" salėje balandžio 10 d. nuo 10.00 val. vyks LSŠF teisėjų egzaminai.

Norinčius laikyti egzaminus kviečiame registruotis el.paštu: office@dancesport.lt