•  |

E. Sodeika ir I. Žukauskaitė - tarptautinių varžybų Italijoje nugalėtojai

Savaitgalį, sausio 19d. - 20d., Itaijos mieste Montecatini Terme vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

Lietuvos šokėjams - medaliai iš tarptautinių varžybų Ispanijoje

Savaitgalį, sausio 12d. - 13d., Ispanijos mieste Benidorme vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis ir prizininkėmis.

2018 m. Lietuvos reitingų rezultatai

LSŠF tinklapyje jau galite rasti visų grupių 2018 m. Lietuvos reitingų rezultatus.

Labai prašome pastebėjus klaidą ar esant pakeitimams (klubo, partnerių ir pan.), taip pat, jei pora yra neaktyvi, apie tai informuoti Sergejų Makarovą el. paštu: sergejus@dancesportinfo.lt .

F. Naruškevičius ir A. Pavšukova - tarptautinių varžybų Rusijoje finalininkai

Savaitgalį, gruodžio 15d. - 16d., Rusijos mieste Istroje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunių II standartinių šokių grupėje, Faustas Naruškevičius ir Anastasija Pavšukova (Vilniaus „Vijūnas") užėmė ketvirtą vietą.

Lietuvos šokėjai - pasaulio čempionato ketvirtfinalininkai

Šeštadienį, gruodžio 15d., Latvijos sostinėje Rygoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai tapo ketvirtfinalininkais.

A. Trinkus ir N. E. Šalugaitė - tarptautinių varžybų Latvijoje nugalėtojai

Savaitgalį, gruodžio 14d. - 16d., Latvijos sostinėje Rygoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.