•  |

Sėkmingi Lietuvos šokėjų startai Slovakijoje

Slovakijos mieste Košicėje praėjusį savaitgalį (birželio 8 - 9 dienomis) vyko tarptautinės varžybos "Košicė Open 2019". Į jas nuvyko nemažai šokėjų iš Lietuvos - tiek mažųjų, kurie varžėsi savo amžiaus grupėse, tiek vyresniųjų, kurie dalyvavo WDSF Pasaulio reitingo varžybose.

Senjorai II grupės Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionatas

Košicėje, Slovakijoje, vyko WDSF Senjorai II amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių pasaulio čempionatas.

E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė - Europos čempionato pusfinalyje!

Aštuntus metus poroje šokantys Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno "Rolo" - "Sūkurys") pateko į WDSF suaugusiųjų 10 šokių Europos čempionato pusfinalį ir užėmė 8 vietą.

Tarptautinės varžybos Lenkijoje

Šeštadienį, birželio 1d., Lenkijos mieste Vroclave vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunių II standartinių šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Otas Kurcevičius ir Kamilė Rupšytė (Vilniaus „Judesys") užėmė 11 vietą.

R. Daugėla ir M. Rimaitė - tarptautinių varžybų Latvijoje prizininkai

Sekmadienį, birželio 2d., Latvijos mieste Daugpilyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai Renaldas Daugėla ir Margarita Rimaitė (Palangos „Svivelis") laimėjo bronzos medalius.

P. Ditauskas ir B. Abugelytė - 2019m. Lietuvos jaunimo iki 21m. standartinių šokių grupės čempionai

Sekmadienį, birželio 2d., Alytuje vyko 2019m. Lietuvos jaunimo iki 21m. standartinių šokių grupės čempionatas, kuriame nugalėjo Paulius Ditauskas ir Beatričė Abugelytė (Kauno „Kaspinas”).