•  |

D. Daukšas ir S. Azarova - tarptautinių varžybų Italijoje finalininkai

Savaitgalį Italijos mieste Fidenzoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Dominykas Daukšas ir Svetlana Azarova (Vilniaus „Ratuto") užėmė šeštą vietą.

N. Moisejenko ir J. Gustaitė tarptautinėse varžybose Nyderlanduose laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį Nyderlandų mieste Almere vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, suaugusiųjų 10-ies šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas") laimėjo sidabro medalius.

K. Arys ir R. Kičiatovaitė tapo pasaulio čempionato ketvirtfinalininkais

Šeštadienį Moldovos sostinėje Kišiniove vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunių II 10-ies šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Kasparas Arys ir Rugilė Kičiatovaitė (Gargždų „Rolina") užėmė 17-ą vietą.

Lietuvos šokėjų komanda tapo Šiaurės Europos šalių vicečempione

Penktadienį Lenkijos mieste Elblionge vyko Šiaurės Europos šalių čempionatas, kuriame Lietuvos šokėjų komanda laimėjo antrą vietą.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Lenkijoje nugalėtojai ir prizininkai

Savaitgalį Lenkijos mieste Elblionge vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis ir prizininkėmis.

Lietuvos šokėjai laimėjo aštuonias poras medalių tarptautinėse varžybose „Rudens Taurė 2017"

Savaitgalį Kaune vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Rudens Taurė 2017", kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.