•  |

Lietuvos šokėjai tarptautinėse varžybose „Gintarinė Pora 2017” laimėjo vienuolika porų medalių

Savaitgalį Kaune vyko 53-iosios tradicinės pasaulinio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Gintarinė Pora 2017”, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais bei prizininkais.

E. Degutis ir V. M. Petruna tarptautinėse varžybose Italijoje laimėjo aukso medalius

Savaitgalį Italijos mieste Turine vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir finalininkais.

Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Vengrijoje prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį Vengrijos sostinėje Budapešte vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

Lietuvos šokėjams – medaliai iš tarptautinių varžybų Latvijoje

Savaitgalį Latvijos sostinėje Rygoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

A. Kielaitis ir U. Bruzgaitė tapo tarptautinių varžybų Slovėnijoje pusfinalininkais

Savaitgalį Slovėnijos sostinėje Liublijanoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje, Adomas Kielaitis ir Ugnė Bruzgaitė (Klaipėdos „Žingsnis") užėmė 12-ą vietą.

L. Lini ir A. Survilaitė - tarptautinių varžybų Italijoje pusfinalininkai

Savaitgalį Italijos mieste Valeggio Sul Mincio vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDFS) reitingo varžybos, kuiose, „International Open" kategorijos, suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje, Leonardo Lini ir Aistė Survilaitė (Tauragės „Spindulys") užėmė 9-ą vietą.