•  |

Su Šventomis Velykomis!

Linkime, kad viskas atsinaujintų ir teiktų džiaugsmą, meilę bei draugystę.

LSŠF

Lietuvos šokėjams - keturios poros aukso medalių iš tarptautinių varžybų Italijoje

Savaitgalį, balandžio 13d. - 14d., Lietuvos šokėjų poros dalyvavo pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybose Italijos mieste Livorno, kuriose jie tapo nugalėtojais ir finalininkais.

E. Baltaragiui ir I. Kučinskaitei - bronzos medaliai iš tarptautinių varžybų Rusijoje

Sekmadienį, balandžio 13d., Rusijos mieste Odintsove vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) „International Open” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybos, kuriose Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” - „Sūkurys”) laimėjo bronzos medalius.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Latvijoje finalininkai

Sekmadienį, balandžio 14d., Latvijos mieste Jurmaloje vykusiose pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunių II standartinių šokių grupės varžybose Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys”) užėmė ketvirtą, o Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas”) penktą vietą.

M. Lukašovas ir R. Monginaitė tarptautinėse varžybose Lenkijoje tapo nugalėtojais

Šeštadienį, balandžio 13d., Lenkijos mieste Lodzėje vykusiose pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybose, suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje, Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka”) tapo nugalėtojais.

Tarptautinės varžybos Belgijoje

Sekmadienį, balandžio 7d., Belgijos mieste La Louviere vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos šokėjų poros.