• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Sekmadienį Ukmergėje paaiškėjo 2017 m. Lietuvos hobby klasių ir solo latino sportinių šokių čempionai

Balandžio 2 d., sekmadienį, Ukmergėje vyko Lietuvos sportinių šokių federacijos (LSŠF) lygos „Šokiai visiems” 2017 m. Lietuvos hobby klasių ir solo latino sportinių šokių čempionatai ir pirmenybės. Tai jau antrasis Lietuvoje rengiamas šių grupių čempionatas, kuriame šiemet vyko 23 grupių varžybos, subūrusios beveik 200 dalyvių.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Baltarusijoje prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį Baltarusijos sostinėje Minske vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo prizininkėmis ir finalininkėmis.

L. Lini ir A. Survilaitė Italijoje laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį Italijos mieste Pieve di Cento vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos atstovai tapo prizininkais ir finalininkais.

D. Granskas ir I. Haidukevich tapo tarptautinių varžybų Prancūzijoje finalininkais

Savaitgalį Prancūzijos mieste Marselyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Lietuvos atstovai Dominykas Granskas ir Ilona Haidukevich (Vilniaus „Dileksa") užėmė ketvirtą vietą.

T. Rimkus ir N. Surblytė - Rimkienė tarptautinėse varžybose Suomijoje laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį Suomijos sostinėje Helsinkyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

Panevėžyje paaiškėjo 2017 m. Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionai

Savaitgalį Panevėžyje vyko Lietuvos standartinių ir Lotynų Amerikos šokių čempionatas, kuriame šokėjų poros varžėsi ne tik dėl šalies geriausiųjų titulo, bet ir dėl galimybės atstovauti Lietuvai pasaulio ir Europos čempionatuose.

Rodomi rezultatai 49 - 541263

< Ankstesnis

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

Sekantis >

Archyvas


Rėmėjai