•  |

Tarptautinės varžybos Italijoje

Savaitgalį, baladžio 7 d. - 8 d., Italijos mieste Olbijoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos šokėjų poros.

Tarptautinės varžybos Lenkijoje

Savaitgalį, balandžio 7 d. - 8 d., Lenkijos mieste Lodzeje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose dalyvavo r Lietuvos šokėjų pora.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės Europos taurės varžybos

Savaitgalį, balandžio 7 d. - 8 d., Rusijos sostinėje Maskvoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės Europos taurės varžybos, kuriose Lietuvos atstovai Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas”) užėmė 16-ą vietą.

J. Venckus ir M. Klupšaitė - tarptautinių varžybų Rusijoje prizininkai

Savaitgalį, balandžio 7 d. - 8 d., Rusijos mieste Čeliabinske vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „International Open” kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje, Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto”) laimėjo sidabro medalius.

E. Degutis ir V. M. Petruna – pasaulio čempionato finalininkai

Šeštadienį, balandžio 7 d., Rusijos sostinėje Maskvoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) jaunimo iki 21 m. 10-ies šokių grupės pasaulio čempionatas, kuriame Lietuvos šokėjai Einoras Degutis ir Valery Mishel Petruna (Gargždų „Rolina”) pateko į finalą ir užėmė penktą vietą.

D. Vėželis ir L. Chatkevičiūtė Rusijoje tapo pasaulio taurės nugalėtojais

Šeštadienį, balandžio 7 d., Rusijos mieste Čeliabinske vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) profesionalų lygos (PD) standartinių šokių grupės pasaulio taurės varžybos, kuriose nugalėjo Lietuvos atstovai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys”), surinkę 190.1 balo.