•  |

Suaugusiųjų 10-ies šokių grupės Europos čempionatas

Kovo 10 d. Čekijos mieste Brno vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų 10-ies šokių grupės Europos čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Einoras Degutis ir Valery Mishel Petruna (Gargždų „Rolina") užėmė 18-ą vietą.

A. Trinkus ir N. E. Šalugaitė Ukrainoje laimėjo sidabro medalius

Kovo 10 d. - 11 d. Ukrainos sostinėje Kijeve vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Kandela") laimėjo sidabro medalius.

K. Burneikis ir I. Šekaitė - tarptautinių varžybų Čekijoje prizininkai

Kovo 10 d. - 11 d. Čekijos mieste Brno vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Alytuje nugalėtojai, prizininkai ir finalininkai

Kovo 3 d. Alytuje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

Šokėjai E. Sodeika ir I. Žukauskaitė Suomijoje laimėjo prestižinių „Grand Slam” varžybų sidabrą

Savaitgalį, kovo 3 d. - 4 d. Suomijos sostinėje Helsinkyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „Grand Slam” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo sidabro medalius, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa” – Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) užėmė ketvirtą vietą.

Tarptautinės varžybos Rusijoje

Vasario 24 - 25 d. Rusijos sostinėje Maskvoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „World Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Tomas Janonis ir Santa Vlasa (Kauno „Duetas" - „Editos Daniūtės šokių studija" - KRSM) užėmė 16-ą vietą.