•  |

Tarptautinės varžybos Rumunijoje

Savaitgalį, kovo 31 d. - balandžio 1 d., Rumunijos sostinėje Bukarešte vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „World Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje, Marius Ilčiukas ir Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") užėmė 18-ą vietą.

T. Rimkus ir N. Surblytė tapo finalininkais tarptautinėse varžybose Vokietijoje

Savaitgalį, kovo 30 d. - balandžio 1 d., Vokietijos sostinėje Berlyne vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, senjorų I standartinių šokių grupėje, Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno „Kaspinas") užėmė ketvirtą vietą.

T. Žemaitis ir G. Suslavičiūtė - tarptautinių varžybų Ispanijoje finalininkai

Savaitgalį, kovo 30 d. - balandžio 1 d., Ispanijos mieste Kambrilyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje, Tauras Žemaitis ir Greta Suslavičiūtė (Elektrėnų „Reveransas") pateko į finalą ir užėmė septintą vietą.

Sveiki sulaukę Šv. Velykų!

Tegul kasmetis gamtos atgimimas pripildo mūsų namus pavasariškos šilumos, giedros nuotaikos bei nuoširdaus bendravimo.

Linkime, kad gražiausia pavasario šventė į mintis ir širdis atneštų tik gerumą bei ramybę, įkvėptų naujiems ir prasmingiems darbams, paskatintų apgaubti dėmesiu artimuosius.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Latvijoje finalininkai

Savaitgalį Latvijos sostinėje Rygoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo finalininkėmis.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Italijoje prizininkai

Savaitgalį Italijos mieste Pieve di Ce.nto vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo prizininkėmis ir finalininkėmis.