Pasaulio jaunimo čempionatas Armėnijoje: pusfinalis!

Jerevane įvyko WDSF pasaulio jaunimo Lotynų Amerikos šokių čempionatas. Tarp 58 porų, Lietuvai jame atstovavo Kajus Domarkas ir Brigita Chmelevskytė (Vilniaus “DaVi”) bei Rokas Kraucevičius ir Ilzė Kaminskaitė (Vilniaus “Judesys”).

K. Domarkas ir B. Chmelevskytė pateko į pasaulio čempionato pusfinalį ir galutinėje įskaitoje užėmė 12 – ąją vietą. Visi penki mūsų poros šokiai visuose turuose buvo vertinami panašia balų suma, tad pasirodymas buvo tikrai stabilus.

R. Kraucevičius ir I. Kaminskaitė galutinėje įskaitoje užėmė 27-28 – ąją vietą, pasidalindami ją su Čekijos šokėjais. Geriausiai pasaulio čempionate jiems pavyko atlikti pasodoblį ir džaivą.

Pasaulio jaunimo čempionais ir vėl tapo Rusijos sportinių šokių ir akrobatinio rokenrolo federacijai atstovaujantys Jaroslavas Kiseliovas ir Sofija Filipčiuk. Antroji vieta atiteko Rumunijos šokėjams Stefanui Marai ir Marijai Nekulaje. O trečiąją tenkinosi mūsų kaimynai estai – Robertas Veide ir Amanda Padar. Finale taip pat šoko dar vienas rusų duetas, Moldovos ir Vokietijos šokėjai.

Pasaulio jaunimo čempionato vertinimo komisijoje dirbo Sakartvelo, Latvijos, Armėnijos, Rusijos, Moldovos, Vokietijos, Ukrainos ir Rumunijos vertintojai, o taip pat teisėja iš Lietuvos – Neringa Untulienė.