• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos sportinių šokių federacijos profesionalų lygos nariai

LSŠF PL nariai

Specialistai:

Juozas Aleksandravičius
Tel.: +370 699 46890
E.p.: juozas@dileksa.lt

Vytautas Bankauskas
Tel.: +370 688 41199
E.p.: vydbank@gmail.com

Liudmila Bankauskienė
Tel.: +370 687 56945
E.p.: liudmila_salon@yahoo.com

Edita Daniūtė
Tel.: +370 698 05649
E.p.: daniute@hotmail.com

Genadijus Gunko
Tel.: +79161919293
E.p.: ggunk@mail.ru

Martynas Kūra
Tel.: +370 612 24511
E.p.: kura.martynas@gmail.com

Gintarė Slausgalvienė
Tel.: +370 604 12729
E.p.: slausgalviene@gmail.com

Tomas Slausgalvis
Tel.: +370 604 12769
E.p.: tomas_slausgalvis@gmail.com

Romualdas Staponas
Tel.: +370 614 49908
E.p.: rstaponas@gmail.com

Remigijus Suslavičius
Tel.: +370 698 79084
E.p.: kcelektrenai@gmail.com

Dalia Vaikšnorienė
Tel.: +370 657 81768
E.p.: dalia@daliadance.lt

Virginijus Visockas
Tel.: +370 682 30575
E.p.: visockas@ratuto.lt

Mantas Kisielius
Tel.: +370 613 75936
E.p.: mantas.kisielius@gmail.com

Dalia Kisielė
Tel.: +370 680 36360

Eglė Visockaitė – Damaševičienė
Tel.: +370 682 30576
E.p.: egleratuto@gmail.com

Donatas Vėželis
Tel.:+370 687 46108
E.p.: vezelis@yahoo.com

Lina Chatkevičiūtė
Tel.: +370 685 62410


Šokėjai:

Valerijus Osadčenko – Olga Osadčenko
Tel.: +370 610 42597; +370 636 84805
E.p.: valerij16@yahoo.com


                Partneriai