Puikūs Lietuvos šokėjų pasirodymai WDSF reitingo varžybose Vilniuje

Š. m. gruodžio 4 – 5 dienomis Vilniuje vyko XX tarptautinis sportinių šokių festivalis “Lithuanian Open 2021”. Jo metu daugelio amžiaus grupių sportininkai galėjo varžytis dėl pasaulio reitingo (WDSF) taškų. Lietuvos šokėjai šiame turnyre pasirodė puikiai.

Pirmąsias vietas “Lithuanian Open 2021” pavyko iškovoti jaunimo standartinių šokių, jaunių II Lotynų Amerikos šokių ir jaunių I Lotynų Amerikos šokių sportininkams.

WDSF jaunimo standartinių šokių grupės nugalėtojais tapo Aurimas Meška ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno Editos Daniūtės šokių studija – Kauno “Sūkurys”). Trečiąją vietą jaunimo finale iškovojo Justas Gedgaudas ir Viktorija Petrenko (Kauno “Sūkurys”).

Jaunimo amžiaus grupės pusfinalyje taip pat šoko Aivaras Kuoga ir Eliza Abdellaoui (Kauno “Sūkurys”) bei Kristijonas Jankūnas ir Valerija Glušenkova (Vilniaus “Spindulys”) – abi poros pasidalino 9 – 10-ąją vietas. Pijus Palskys ir Ugnė Makarskaitė (Panevėžio “Rumba” – Kauno “Sūkurys”) užėmė 11-ąją vietą. Grupėje startavo 26 poros.

WDSF Jaunių II grupės Lotynų Amerikos šokių programos nugalėtojais tapo Nojus Mažūnavičius ir Agita Banytė (Vilniaus “Spindulys”). Šios grupės finale daugiau Lietuvos porų nebuvo, tačiau pusfinalyje šoko ir 8-ąją vietą užėmė Pranas Mitkus ir Justė Jančiūnaitė (Vilniaus “DaVi”), 9-ąją – Gustas Beinoras ir Vėja Beniušytė (Šiaulių “Šypsena”), 13-ąją – Neidas Lenkaitis ir Izabelė Žymančiūtė (Kauno “Kaspinas”). Grupėje startavo 29 poros.

WDSF Jaunių I grupės Lotynų Amerikos šokių programoje nugalėjo Lukas Jasinevčius ir Meida Kybartaitė (Vilniaus “Šokio technikos akademija”). 6-ąją vietą šios grupės finale užėmė Radvilas Sakalauskas ir Ema Kniubaitė (Vilniaus “Ratuto” – Kauno “Kaspinas”).

Jaunių I grupės pusfinalyje taip pat šoko ir 11-12 – ąją vietas su Latvijos šokėjais pasidalino Kajus Astrauskas ir Kamilė Tkačenko (Klaipėdos “Žingsnis”). Grupėje startavo 16 porų.

WDSF jaunimo amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių programos bronzos medalius laimėjo Rokas Kraucevičius ir Ilzė Kaminskaitė (Vilniaus “Judesys”). Šios grupės finale 4-oji vieta atiteko Valerii Shylo ir Smiltei Kozlovskytei (Vilniaus “Ratuto”).

Grupės pusfinalyje šoko ir 9-ąją vietą užėmė Domantas Mūras ir Ieva Matulevičiūtė (Kauno “Žiburys”), 10 – 11-ąją su Estijos sportininkais pasidalino J. Gedgaudas ir V. Petrenko, 12-ąją vietą užėmė Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė (Kauno “Sūkurys”). Grupėje startavo 26 poros.

WDSF Jaunių II standartinių šokių finale bronzos medaliais pasipuošė G. Beinoras ir V. Beniušytė. Jie buvo vienintelė Lietuvos pora grupės finale, o pusfinalyje kovojo ir 8 – 9-ąją vietas pasidalino N. Lenkaitis ir I. Žymančiūtė bei P. Mitkus ir J. Jančiūnaitė. Grupėje startavo 24 poros.

WDSF Jauniai I grupės standartinių šokių finale šoko dvi Lietuvos poros: R. Sakalauskas ir E. Kniubaitė užėmė 3-ąją vietą, o Tauras Grigaliūnas ir Emilija Lazauskaitė (Vilniaus “Spindulys”) – 6-ąją. Grupės pusfinalyje 11-ąją vietą užėmė Augustas Lukoševičius ir Vanesa Šustikaitė (Vilniaus “DaVi”). Grupėje startavo 14 porų.

WDSF suaugusiųjų standartinių šokių finale 5-ąją vietą užėmė Domas Jakubauskas ir Gabija Damašiūtė (Kauno “Danza M”). Grupėje varžėsi 7 poros.

WDSF suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių finale 6-oji vieta atiteko Mattia Gagnone ir Justinai Jurkoit (Vilniaus “Ratuto”). Šios grupės pusfinalyje 9-oji vieta atiteko D. Mūrui ir I. Matulevičiūtei, o 10-oji – Arnui Slautai ir Monikai Černiauskaitei (Vilniaus “Ratuto”). Grupėje startavo 19 porų.

Sveikiname visus mūsų sportininkus!!! Sveikiname organizatorius – Vilniaus sportinių šokių klubą “Ratuto” – su puikiai surengtomis varžybomis Lietuvoje šiuo sudėtingu metu!