DSE Europos reitingo varžybos Lenkijoje

Kartu su WDSF turnyrais Lenkijos Elbingo mieste praėjusį savaitgalį įvyko ir Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) Europos Didžiojo prizo varžybos jaunesnių amžiaus grupių šokėjams. Šiose varžybose startavo trys Lietuvos poros ir visos jos šoko finaluose.

Geriausiai sekėsi jaunių II grupės sportininkams Kristupui Mlinskui ir Liepai Rudnickaitei (Klaipėdos “Žingsnis” ir Kauno “Sūkurys”). Standartinių šokių programoje duetas tapo nugalėtojais tarp 12 besivaržiusių porų, o Lotynų Amerikos šokių programoje – užėmė 2-ąją vietą tarp 13 varžovų porų.

Kajus Astrauskas ir Kamilė Tkačenko (Klaipėdos “Žingsnis”) jaunių II amžiaus grupės Lotynų Amerikos šokių varžybose buvo 3-ti.

Tuo tarpu jaunučių Lotynų Amerikos šokių varžybose 4-ąją vietą užėmė Domas Lavinskas ir Kamila Daniškevičiūtė (Vilniaus “Šokio technikos akademija”). Jaunučių varžybose dalyvavo 9 poros.