Du aukso medaliai pasaulio reitingo varžybose Bulgarijoje

Bulgarijos sostinėje Sofijoje vyko WDSF pasaulio reitingo varžybos “Sofia World Trophy 2022”. Čia puikiai sekėsi Lietuvos jaunimui ir jauniams.

WDSF jaunimo standartinių šokių varžybų nugalėtojais tarp 21 dueto šiame turnyre tapo Arnas Endriulaitis ir Anastasija Pavšukova (Kauno “Kaspinas” ir Vilniaus “Vijūnas”). Visi poros šokiai finale buvo įvertinti pirmosiomis vietomis.

Jaunimui nenusileido ir jauniai. WDSF jaunių II Lotynų Amerikos šokių turnyro nugalėtojais tapo Vakaris Bilčius ir Melani Bartosevič (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). Tik pasodoblis šį kartą įvertintas antrąja, o visi kiti šokiai – pirmosiomis vietomis. V. Bilčius ir M. Bartosevič aplenkė 42 poras.

A. Endriulaitis ir A. Pavšukova dalyvavo ir Lotynų Amerikos šokių jaunimo amžiaus grupės varžybose, kuriose užėmė 4-ąją vietą tarp 29 duetų, nors samba, čia čia čia ir pasodoblis buvo įvertinti trečiosiomis vietomis.

WDSF jaunių II amžiaus grupės standartinių šokių varžybų Bulgarijoje pusfinalyje šoko ir galutinėje įskaitoje tarp 42 porų 10-ąją vietą užėmė Matas Puplevičius ir Gabija Vilčiauskaitė (Kauno “Dance Innovation Team”). Pirmajame ture M. Puplevičius ir G. Vilčiauskaitė buvo viena iš dviejų porų, surinkusių visus teisėjų vertinimo taškus.

Šį kartą varžybose Bulgarijoje Lietuvos vertintojų nebuvo.