E. Mašaro ir G. Lapševičiūtė: Europos čempionato bronza!

WDSF jaunimo amžiaus grupės standartinių šokių Europos čempionate bronzos medalius ankstyvą pirmadienio rytą Rumunijoje iškovojo Edvardas Mašaro ir Gabija Lapševčiūtė (Vilniaus “Spindulys”).

Užtikrintai lyderiavę visuose Europos čempionato turuose, E. Mašaro ir G. Lapševičiūtė trečiuoju numeriu pateko į finalą. Finale visi penki Lietuvos dueto šokiai taip pat buvo įvertinti trečiosiomis vietomis.

Europos čempionate 14 – 15-ąją vietas su sportininkais iš Bulgarijos pasidalino dar vienas Lietuvai atstovavęs duetas – Raigardas Gedvilas ir Patricija Vičiūtė (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). Iki varžybų pusfinalio R. Gedvilui ir P. Vičiūtei pritrūko trijų teisėjų vertinimo balų.

Europos čempionate Rumunijoje triumfavo parketo šeimininkai. Auksu puošėsi Serban Constantin Clit ir Aurora Gioncada, sidabru – Luca Teodor Butnaru ir Julia Denisa Bidica. 4 – 6-ąją vietas jaunimo finale atitinkamai pasidalino Lenkijos, Azerbaidžano ir Latvijos šokėjai.

Europos čempionate teisėjavo Italijos, JAV, Sakartvelo, Bulgarijos, Belgijos, Šveicarijos, Portugalijos, Lenkijos, Rumunijos vertintojai.