Lietuvos šokėjai – Europos reitingų lyderiai!

Metų pabaiga – puikus laikas atsigręžti atgal ir pasidžiaugti 2021-ųjų pasiekimais! Sveikiname Lietuvos šokėjus, kurie šiais metais pateko į Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) reitingų dešimtukus, tapo nugalėtojais ir prizininkais!

Geriausiai Europos reitingo varžybose 2021-aisiais metais sekėsi Gustui Beinorui ir Vėjai Beniušytei (Šiaulių “Šypsena”). Šokėjai galutinėje metų įskaitoje tapo jaunių II standartinių šokių programos nugalėtojais, aplenkdami 122 kitus duetus.

Šioje grupėje metų pabaigoje 4-ąją poziciją užėmė dar viena mūsų šalies pora – Nojus Karka ir Sofia Ptchelintzev (Vilniaus “DaVi”).

Gausiai Lietuvos šokėjai dalyvavo jauniai II grupės Lotynų Amerikos šokių programos varžybose. Galutinėje metų įskaitoje 3-ąją vietą užėmė Nojus Mažūnavičius ir Agita Banytė (Vilniaus “Spindulys”), 4-ąją – Povilas Dovydaitis ir Melani Bartosevič (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”), 5-ąją – G. Beinoras ir V. Beniušytė, 6-ąją – Kristupas Mlinskas ir Emilija Ulčinaitė (Klaipėdos “Žingsnis”). Šios grupės reitingo varžybose per metus startavo 146 poros.

Jaunių I amžiaus grupės standartinių šokių programoje į DSE reitingo dešimtuką pateko ir galutinę – 4-ąją – vietą jame užėmė Radvilas Sakalauskas ir Ema Kniubaitė (Vilniaus “Ratuto” – Kauno “Kaspinas”). Lotynų Amerikos šokių programoje R. Sakalauskas ir E. Kniubaitė užėmė 5-ąją poziciją.

Lotynų Amerikos šokių programoje jaunių I amžiaus grupėje 7-oji vieta atiteko dar vienai mūsų šalies porai – Gustui Dovydaičiui ir Gretai Sokolninkaitei (Vilniaus “MJ sportinių šokių akademija”). Jaunių I amžiaus grupėse atitinkamai startavo 99 ir 100 porų.

Jaunučių amžiaus grupėje geriausiai 2021-aisiais metais iš Lietuvos pasirodė Nojus Vaškys ir Auksė Stuopelytė (Klaipėdos “Žingsnis”). Tiek standartinių, tiek Lotynų Amerikos šokių programose duetas užėmė 4-ąsias pozicijas.

Lotynų Amerikos šokių grupėje Europos reitingo 9-oji atiteko Dovydui Labučiui ir Smiltei Žilinskei (Kauno “Duetas” – Kauno “Sūkurys”), o standartinių šokių programoje 9-oji vieta atiteko Kristupui Sodžiui ir Jogailei Riklevičiūtei (Klaipėdos “Žingsnis”). Jaunučių amžiaus grupėje standartinius šokius šoko 65 poros, Lotynų Amerikos – 71 duetas.

Sveikiname jaunuosius Lietuvos sportininkus ir jų trenerius!!! Gerų Jums 2022-ųjų!