Lietuvos šokėjams sėkmingos varžybos Rumunijoje

Rumunijos Timišoaros mieste įvyko WDSF reitingo varžybos “Timišoara Open Championship 2021”. Lietuvos šokėjai čia iškovojo medalius, pateko į finalus bei pusfinalius.

WDSF Jaunimo standartinių šokių grupėje 2-oji vieta atiteko Aurimui Meškai ir Ainei Rutkauskaitei (Kauno Editos Daniūtės šokių studija ir Kauno “Sūkurys”). Šioje grupėje 3-ąją vietą iškovojo Justas Gedgaudas ir Viktorija Petrenko (Kauno “Sūkurys”).

Grupės pusfinalyje taip pat šoko bei 11-ąją vietą užėmė Pijus Palskys ir Ugnė Makarskaitė (Panevėžio “Rumba” – Kauno “Sūkurys”). Iš viso varžybas pradėjo 23 poros, o nugalėtojų laurai atiteko Rumunijos šokėjams L. T. Butnaru ir J. D. Bidica.

Į WDSF Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupės finalą pateko net aštuoni duetai, tarp jų – dvi mūsų poros. J. Gedgaudas ir V. Petrenko užėmė 6-ąją vietą, o P. Palskys ir U. Makarskaitė – 8-ąją.

Grupės pusfinalyje šokę Saulenis Česnauskas ir Eigintė Česnauskaitė (Kauno “Sūkurys”) užėmė 11-ąją vietą. Grupėje startavo 18 porų, o nugalėjo šeimininkai Rumunijos šokėjai G. C. Baida ir M. M. Pop.

WDSF “International Open” suaugusiųjų kategorijos standartinių šokių varžybose tarp 38 porų geriausiai sekėsi Simui Seikauskui ir Liucijai Norušaitei (Panevėžio “Rumba” – Kauno “Sūkurys”). Jiems pritrūko vos trijų teisėjų vertinimo taškų iki finalo, tad galutinėje įskaitoje S. Seikauskas ir L. Norušaitė užėmė 7-ąją vietą. Suaugusiųjų grupės nugalėtojais tapo taip pat Rumunijos šokėjai P. Rednic ir R. Lucaciu.

Varžybose teisėjavo Lietuvos vertintojas Donatas Vėželis.