• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


IDSF kategoriją turinčių teisėjų dėmesiui

Teisėjai, norintys dalyvauti Profesionalų lygos veikloje, prašomi iki balandžio 15 d. LSŠF sekretoriatui pateikti užpildytas anketas, gyvenimo aprašymus ir kitus dokumentus.

Rezultatai tarptautinėse varžybose

“Brno Open 2011” sportinių šokių varžybose Lietuvos šokėjai iškovojo šias prizines vietas:

“IDSF International Open Standard” varžybose (dalyvavo 108 poros) Donatas Vėželis – Lina Chatkevičiūtė - IV vietą;

Europos ir pasaulio čempionatuose

Marselyje (Prancūzija) vykusiame Europos suaugusiųjų Lotynų Amerikos sportinių šokių čempionate (dalyvavo 68 poros) Lietuvos čempionai Jokūbas Venckus ir Jomantė Dapkevičiūtė (Vilniaus klubas “Ratuto” ir gimnastikos mokykla) iškovojo 20-tąją, o Liudas Tamulaitis ir Mona Vinklerytė (Vilniaus klubas “Kandela”) 46 -tąją vietas.

Profesionalų ir pramoginių šokių lygų steigimas

Vykdydama sportinių šokių plėtrą šalyje ir atsižvelgdama į Tarptautinės sportinių šokių federacijos (IDSF) rekomendacijas, Lietuvos sportinių šokių federacija steigia profesionalų ir pramoginių šokių lygas.

Lietuvos 10 šokių čempionatas

Klaipėdoje, Kūno kultūros ir rekreacijos sporto centro salėje vyko 2011 m. 10-ties sportinių šokių Lietuvos čempionatas, kuriame dalyvavo 62 poros.

Čempionato - suaugusiųjų, jaunimo, ir jaunių poros - nugalėtojos iškovojo teisę atstovauti Lietuvai 2011 metų Europos, pasaulio čempionatuose, kurie vyks Ispanijoje, Rusijoje, Moldovoje, Vengrijoje ir Kinijoje.

Sveikiname!

Sankt Peterburge IDSF pasaulio standartinių šokių varžybose "Aurora Cup 2011" III-ąją vietą iškovojusius Donatą Vėželį ir Liną Chatkevičiūtę (dalyvavo 109 šokėjų poros).

Alytuje vykusiose IDSF atvirose reitingo standartinių šokių varžybose I-ąją vietą iškovojusius Kauno sšk "Kaspinas" sportininkus Evaldą Sodeiką ir Ievą Žukauskaitę bei III-ąją vietą laimėjusius to paties klubo šokėjus Alessandro Bosco ir Urtę Januškevičiūtę (dalyvavo 20 porų).

IDSF atvirose Lotynų Amerikos šokių reitingo varžybose II-ąją vietą iškovojusius Vilniaus sšk "Ratuto"-Gimnastikos mokyklos šokėjus Jokūbą Venckų ir Jomantę Dapkevičiūtę, III-osios vietos laimėtojus Liudą Tamulaitį ir Moną Vinklerytę iš Vilniaus sšk "Kandela" bei VI-oje vietoje buvusius Šiaulių sšk "Šypsena" atstovus Luką Petkevičių ir Miglę Klupšaitę (28 dalyvavusios poros).

IDSF jaunimo Lotynų Amerikos šokių varžybų nugalėtojus Ivan Kazakevich ir Jurgą Gustaitę iš Kauno sšk "Sūkurys", II-osios vietos laimėtojus Mantą Kirvelį ir Svetlaną Azarovą iš Vilniaus sšk "Siluetas-Tornado" bei VI-oje vietoje buvusius Ligitą Bernatavičių ir Eglę Valentaitę iš Alytaus sšk "Alemana" (dalyvavo 15 porų).

IDSF jaunimo standartinių šokių varžybų III-osios vietos laimėtojus Deividą Kačinauską ir Gabrielę Sabaliauskaitę iš Kauno sšk "Sūkurys", Ivaną Kazakevich ir Jurgą Gustaitę bei Ligitą Bernatavičių ir Eglę Valentaitę, užėmusius atitinkamai IV-ąją ir V-ąją vietas (dalyvavo 16 porų).

Archyvas


                Partneriai