• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


WDSF Teisėjų kongresai

Artimiausi WDSF Teisėjų kongresai:

11 23 Roma, Italija

11 28 Talinas, Estija

Sveikiname!

Donatą Vėželį ir Liną Chatkevičiūtę, iškovojusius 3-ąją vietą WDSF Profesionalų lygos Europos ST čempionate Mons mieste, Belgijoje.

Europos Taurės LA varžybose

Lenkijoje, Elblang mieste vykusiose Europos Taurės LA varžybose Rihards Eglitis ir Eglė Straleckaitė iš Kauno sšk "Sūkurys" užėmė 16-ąją vietą.

Varžybose "Baltic Cup 2011"

Jaunimo 10 šokių varžybose 3-ąją vietą iškovojo Vilniaus sšk "Dileksa" sportininkai Dominykas Granskas ir Kotryna Petrošiūtė. Jaunimo ST varžybose 4-ąją vietą užėmė Karolis Varkalys ir Gabrielė Siriūnaitė iš Kauno sšk "Sūkurys". Karolis ir Gabrielė "Kylančių žvaigždžių" ST varžybose buvo 5-ti. LA varžybose (iki 21 m.) 6-ąją vietą užėmė Vilniaus sšk "Siluetas" atstovai Mantas Kirvelis ir Svetlana Azarova. Mamertas Ložys ir Skaistė Jazilionytė iš Klaipėdos sšk "Žuvėdra" laimėjo jaunučių II 8 šokių bei jaunučių II LA 4 šokių varžybas, o jaunučių II ST 4 šokių varžybose užėmė 2-ąją vietą.

Atšauktos varžybos

Dėl objektyvių priežasčių lapkričio 19 d. Kretingoje neįvyks kvalifikacinės varžybos "Pajūrio taurė - 2011".

Pasaulio jaunių II ST čempionate

Lietuvos atstovai, Klaipėdos sšk "Žuvėdra" šokėjai Edvinas Belousovas ir Anastasija Piazenko pateko į pusfinalį ir užėmė 13-ąją vietą. Audrius Kleišmantas ir Justė Bučiūnaitė iš Kauno sšk "Sūkurys" buvo 19-oje vietoje.

Rodomi rezultatai 1 - 612

1

2

Sekantis >

Archyvas


                Partneriai