• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Pasaulio reitingų skaičiavime - pauzė!

Pasaulio sportinių šokių federacija (WDSF) informavo, kad nuo paskutinių įvykusių WDSF reitingo varžybų daroma pauzė reitingų skaičiavime. Šiuo metu dešimt Lietuvos porų patenka į pasaulio reitingų penkiasdešimtukus.

Balandžio 29-oji - Tarptautinė Šokio diena!

Sveikiname šokėjus, trenerius, teisėjus su Tarptautine Šokio diena! Linkime Jums visada prisiminti savo pirmąją šokio pamoką :)

SVARBI INFORMACIJA: dėl karantino sąlygų nuo š. m. balandžio 27 d.

Informuojame, kad LSŠF gavo LR Švietimo, sporto ir mokslo ministerijos informaciją apie karantino keitimo priemones Lietuvoje nuo 2020 m. balandžio 27 d. Nuorodas į atsiųstą informaciją rasite žemiau šiame pranešime.

Sekmadienį - pasaulio čempionato iš Maskvos transliacija!

WDSF ir SPORT1 HD televizija dovanoja Lietuvos žiūrovams 2019 m. pasaulio Lotynų Amerikos šokių čempionato transliaciją iš Maskvos.

LSŠF trenerė ir teisėja Daina Butkienė švenčia Jubiliejinį gimtadienį!

Sveikindami trenerę ir teisėją Dainą Butkienę puikaus Jubiliejinio gimtadienio proga, linkime neblėstančio entuziazmo, visada lydinčios sėkmės ir džiaugsmo!!! Tegul kiekviena akimirka būna šilta ir miela!!!

E. ir I. Sodeikos tapo auksinėmis Lietuvos sporto žvaigždėmis

Lietuvos sporto federacijų sąjunga kartu su visuomeniniu transliuotoju LRT kvietė sporto mėgėjus sureitinguoti 2019-ųjų Lietuvos sportininkų šimtuką, kuriame – net 65 sporto šakų atstovai. Remiantis visuomenės ir komisijos balsų skaičiavimais, paskelbti sportininkų auksinis 10-ukas, sidabrinis 30-ukas ir bronzinis 60-ukas.

Rodomi rezultatai 1 - 610

1

2

Sekantis >

Archyvas


                Partneriai