• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Sportiniai šokiai Jūsų namų ekranuose - pirmąją Naujųjų Metų dieną!

Pirmajai Naujųjų Metų dienai LSŠF, WDSF ir SPORT1 televizija Lietuvos žiūrovams paruošė dar vieną transliaciją: 2020 m. Dešimties šokių Europos čempionatas iš Danijos.

LSŠF stovyklos ir kongresai 2020-aisiais - sėkmingai perkelti į nuotolį

Nors ankstyvą pavasarį atrodė, kad šiais metais bus sudėtinga surengti suplanuotus sportininkų, trenerių, teisėjų mokymus bei kongresus, tačiau viską pavyko įgyvendinti, pasitelkiant nuotolinio mokymo platformas. LSŠF bei LSŠF Akademija suorganizavo visus 2020-ųjų metų kvalifikacijos tobulinimo mokymus.

Sveikiname sportinių šokių bendruomenę žiemos švenčių proga!

Artėja jaukus metų laikas, taip pat - 2020-ųjų pabaiga. Visiems mums šie metai buvo ir vis dar yra kupini iššūkių. Tačiau tikime, kad tapome stipresni, o po tamsos visada ateina šviesa.

WDSF šventiniai sveikinimai sportininkams, treneriams, teisėjams!

Baigiasi istoriniai ir išskirtiniai metai. Visi laukiame, kad 2021-ieji mums grąžintų brangius dalykus: bendravimą su šeima, draugais, kolegomis ir pagaliau... varžybas!

Sportiniai šokiai Jūsų namų ekranuose - per Kūčias ir Kalėdas!

LSŠF kartu su WDSF ir televizija SPORT1 šios žiemos šventėms parengė vienas iš įdomiausių pastarojo laiko tarptautinių renginių transliacijų tik Lietuvos žiūrovams! Kviečiame šventes saugiai švęsti namuose bei gėrėtis geriausių pasaulio šokėjų pasirodymais!

WDSF pasaulio reitingas ir šokėjų statusas 

WDSF informuoja savo sportininkus, kad pasaulio reitingas šiuo metu vis dar išlieka "užšaldytas" ir bus atnaujinamas prieš pirmąsias varžybas, kuomet jas bus įmanoma surengti.

Rodomi rezultatai 1 - 67

1

2

Sekantis >

Archyvas


                Partneriai