• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Ketvirtoji #TrečiadienioTreniruotė - gruodžio 2 d.

LSŠF jau paruošta paskutinė šiais metais #TrečiadienioTreniruotė. Užsiėmimai vyks gruodžio 2 d. 18.00 val. Visus šokėjus ir trenerius kviesime susipažinti su linijinių šokių specifika bei jų pritaikymu, lavinant koordinaciją ir ritmiką, o breikerius (kviečiame prisijungti ST ir LA šokėjus bei trenerius) - su originalių judesių ir kombinacijų kūrimu.

Lygiai prieš vienerius metus Lietuvoje...

Smagu prisiminti, kad 2019 m. lapkričio 30 d. visi Lietuvos ir pasaulio sportinių šokių mylėtojai rinkosi Vilniuje, "Siemens" arenoje. LSŠF buvo patikėta teisė surengti WDSF pasaulio standartinių šokių čempionatą. Rytas prasidėjo su jauduliu, bet vakaras tapo nepamirštamu...

Trečioji #TrečiadienioTreniruotė - lapkričio 25 d.

LSŠF tęsia nuotolinių mokymų ciklą šokėjams, treneriams, teisėjams, tėveliams "Trečiadienio treniruotė". Trečiasis susitikimas įvyks lapkričio 25 d. 18.00 val. Šį kartą kviečiame ne tik paklausyti, bet ir pajudėti, todėl pasiruoškite patogią aprangą. Taip pat prašome naujai užsiregistruoti šiai savaitei, kad Jus pasiektų tinkama mokymų nuoroda!

DĖMESIO! Atšauktos varžybos "Laikinoji sostinė 2020"

Atkreipiame visų šokėjų ir trenerių dėmesį, kad šį savaitgalį turėjusios įvykti varžybos "Laikinoji sostinė 2020" yra atšauktos.

LSŠF nuotolinių mokymų ciklas #TrečiadienioTreniruotė

Primename, kad šį trečiadienį (lapkričio 18 d. 18.00 val.) vėl susitinkame #Trečiadienio treniruotėje. Kalbėsime apie... kvėpavimą. Treniruotė skirta šokėjams, treneriams, asistentams, teisėjams ir šokėjų tėveliams. Jeigu dalyvavote praėjusioje treniruotėje - vistiek prašome šiai treniruotei registruotis iš anksto, nes bus kita seminaro nuoroda.

WDSF atšaukė Europos čempionatus Bratislavoje

Ilgai lauktas lapkričio savaitgalis, žadėjęs Lietuvos sportinių šokių mylėtojams ir sportininkams atnešti daug emocionalių akimirkų (ką čia slėpti - manome, kad ir medalių), deja, žada būti visai ramus. Lapkričio 14 d. Bratislavoje organizuoti Europos čempionatai neįvyks.

Rodomi rezultatai 1 - 69

1

2

Sekantis >

Archyvas


                Partneriai