• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Dar vienas pusfinalis - šį kartą Maskvoje

Tradiciškai daug šokėjų sutraukusios varžybos Rusijos sostinėje Maskvoje buvo sėkmingos Lietuvos sportininkams. Čia sekmadienio vakarą į dar vieną pusfinalį - suaugusiųjų "International Open" standartinių šokių grupėje - pateko Einoras Degutis ir Ugnė Bliujūtė iš Gargždų "Rolinos".

Pusfinalis Austrijos Vozendorfo mieste mūsų jaunimui

Žemutinėje Austrijoje įsikūrusiame Vozendorfo mieste š. m. vasario 22 - 23 dienomis surengtos WDSF pasaulio reitingo varžybos. Turnyras gerai žinomas Lietuvos sportininkams - kiekvienais metais, nors ir negausiai, čia dalyvauja mūsų šokėjai. Šiais metais į jaunimo grupės standartinių šokių pusfinalį pateko Aurimas Meška ir Daniella Skobeltseva iš Kauno Editos Daniūtės šokių studijos.

Pasaulio reitingo varžybos Italijos Prato mieste

Šiaurės Italijos Toskanos regiono mieste Prate š. m. vasario 22 - 23 dienomis įvyko WDSF pasaulio reitingo varžybos. Aukščiausius rezultatus tarp Lietuvos sportininkų čia pademonstravo Lotynų Amerikos šokių atlikėjai.

Šventinį Lietuvai savaitgalį įvyko varžybos "Kėdainiai Open 2020"

Dvi šio šventinio savaitgalio dienas Lietuvos sportinių šokių mėgėjai ir sportininkai rinkosi į Kėdainių areną, kur vyko jau tradiciniu spėjęs tapti turnyras "Kėdainiai Open 2020". Čia buvo varžomasi įvairaus amžiaus ir meistriškumo grupėse, o Jaunimo ir Jaunių II šokėjai jėgas išbandė, kovodami dėl WDSF pasaulio reitingo taškų.

WDSF pasaulio reitingo varžybos Prancūzijoje

Liono mieste š. m. vasario 15 - 16 dienomis įvyko WDSF pasaulio reitingo varžybos. Suaugusieji šokėjai dalyvavo "International Open" kategorijos turnyre. Standartinių šokių atlikėjai Georgy Kalashnikov ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno "Kaspinas") pateko į finalą ir užėmė 4-ąją vietą.

Varžybose Montičelo mieste Italijoje dalyvavo gausus Lietuvos šokėjų būrys

Šiose varžybose mūsų sportininkai šoko beveik visose amžiaus grupėse - suaugusiųjų, jaunimo, jaunių II. Tiek standartinių, tiek Lotynų Amerikos šokių programose kovota dėl WDSF pasaulio reitingo taškų.

Rodomi rezultatai 1 - 611

1

2

Sekantis >

Archyvas


                Partneriai