• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Balandžio 29-oji - Tarptautinė šokio diena!

Sveikiname visą sportinių šokių bendruomenę šios šventės proga! Linkime Šokio dieną praleisti smagiai - šokite ant žolės, o gal kai kur ir ant sniego; šokite, tarsi niekas nestebėtų :)

Lietuvos sportinių šokių reitingo nugalėtojai apdovanoti... per kurjerius

2020 – aisiais metais Lietuvos sporto pasaulyje galima skaičiuoti ne tik neįvykusius sporto renginius ar prarastas galimybes iškovoti medalius, bet ir pasidžiaugti sportininkais, kuriems pavyko sudalyvauti varžybose bei pademonstruoti puikius rezultatus. Praėjusiais metais tam tikrai reikėjo daug psichologinės stiprybės ir net organizacinių įgūdžių.

Lietuvos sportinių šokių federacija (LSŠF) nuotoliniu būdu apdovanojo 2020 – ųjų metų Lietuvos nacionalinio reitingo nugalėtojus bei finalininkus.

Nauja savaitė - nauji mokymai!

Mūsų draugai - Lietuvos sporto universitetas, Lietuvos Olimpinė Akademija ir Klaipėdos universitetas - trenerius ir moksleivius kviečia į nemokamus nuotolinius seminarus. Seminarai vyks š. m. balandžio 21 d. ir 22 d.

Juozas Pratkelis švenčia Jubiliejų!

Juozas Pratkelis, vienas iš pirmųjų šokio entuziastų Lietuvoje, švenčia puikų jubiliejinį Gimtadienį!!! Sveikindami šia šaunia proga, linkime daug įdomių akimirkų, sveikatos ir smagios nuotaikos!

WDSF Akademija surengė nuotolinius kongresus vertintojams ir egzaminuotojams

Šiais metais WDSF Akademija kongresus vertintojams bei egzaminuotojams pradėjo rengti nuotoliniu būdu. Prieš mėnesį įvykęs vertintojų kongresas pritraukė daugiau kaip 350 dalyvių - tarp jų ir gausų būrį Lietuvos specialistų. O praėjusį savaitgalį į tokius kvalifikacijos tobulinimo mokymus buvo pakviesti WDSF egzaminuotojai.

Sporto žvaigždžių rinkimuose - Evaldas ir Ieva Sodeikos!

Jau kasmetine tradicija tampa Metų sporto žvaigždžių rinkimai, kuriuos organizuoja LRT ir Lietuvos sporto žurnalistų sąjunga. Sportiniams šokiams šiemet rinkimuose atstovauja Evaldas ir Ieva Sodeikos. Kviečiame visus balsuoti iki balandžio 9 d. Kiekvienas balsas svarbus!

Rodomi rezultatai 1 - 67

1

2

Sekantis >

Archyvas


                Partneriai