• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Dar vienas įdomus savaitgalis mūsų šokėjams!

Praėjusį savaitgalį daugelio keliai vedė į Jonavą: šeštadienį čia įvyko breiko varžybos, o sekmadienį - kvalifikacinės standartinių ir Lotynų Amerikos šokių varžybos. Tačiau kelios poros išvyko ir šiek tiek toliau - į Ukrainą - iš kur parvežė aukso medalius.

WDSF vertintojų kongresuose dalyvavo Lietuvos atstovai

Gegužės 26 d. WDSF surengė nuotolinį kongresą standartinių ir Lotynų Amerikos šokių vertintojams, o gegužės 22 d. įvyko WDSF hiphopo vertintojų kongresas. Šiuose renginiuose dalyvavo ir Lietuvos vertintojai.

Primename apie WDSF sveikatos saugumo intrukcijas varžybų organizatoriams

Pasaulio sportinių šokių federacija (WDSF) parengė tam tikras varžybų organizavimo instrukcijas dėl sveikatos saugumo ir ligų prevencijos, kurių būtina laikytis organizuojant varžybas pandemijos metu.

Sveikiname Imantą Brikmanį su Jubiliejiniu Gimtadieniu!

LSŠF treneris, teisėjas, ilgametis LSŠF vykdomojo komiteto narys Imantas Brikmanis šiandien švenčia smagų Jubiliejinį Gimtadienį!!! Linkime magiškų momentų kasdienybėje, svajonių išsipildymo ir sportinių pergalių!!!

Sezonas prasideda: kupinos įvykių pastarosios dienos!

Šiemet viskas kitaip: gegužės mėnesį prasideda "gyvų" varžybų sezonas, kuris žada būti labai aktyvus iki pat liepos mėnesio. Jau praėjusį savaitgalį Vilniuje įvyko pirmosios varžybos, mūsų šokėjai sėkmingai dalyvavo turnyruose užsienyje, o breiko šokėjai toliau tęsė sekmadienio mokymų tradicijas.

Gegužės mėnesį vyks net trys WDSF kongresai

Pasaulio sportinių šokių federacija (WDSF) informuoja dar šį mėnesį surengsianti tris kongresus: vertintojams, varžybų sekretoriams, o taip pat - hiphopo, disco šokių ir Stage Dance varžybų vertintojams.

Rodomi rezultatai 1 - 68

1

2

Sekantis >

Archyvas


                Partneriai