• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos sporto universitetas kviečia į mokymus

Lietuvos sporto universitetas (LSU) kviečia į nemokamus nuotolinius seminarus sportuojančius moksleivius, trenerius ir sportininkų tėvus!

Žvilgsnis į sportinių šokių kasdienybę sporto psichiatrės akimis: karantino šalutinis efektas

Sporto psichiatrė Brigita Štenger iš arti pažįsta sportinių šokių kasdienybę, nes pati ne vienerius metus yra šokusi. Šiandien - iš savo profesinio požiūrio taško - ji mielai sutiko pasidalinti įžvalgomis ir patarimais šokėjams bei treneriams.

Lietuvos reitingo apdovanojimai – jau pakeliui į šokių klubus!

Nepaisant neįprastų praėjusių metų, mūsų šokėjai ir treneriai nenuleido rankų, neprarado motyvacijos, ieškojo ir rado būdus, kaip tokiomis sudėtingomis sąlygomis tobulinti šokį. Džiaugiamės ir sveikiname visus, kurie 2020 – aisiais metais puikiai pasiruošė Lietuvos reitingo varžyboms, jose dalyvavo bei rinko reitingo taškus.

#LithuanianBreaking: amerikiečių trenerių pamokos

Lietuvos sportinių šokių federacijos Breiko lygos (LSŠF BL) veikloje – vis daugiau naujų patirčių. Praėjusį savaitgalį LSŠF BL pirmą kartą surengė tarptautinius mokymus savo nariams. Kaip ir dauguma renginių, šis seminaras taip pat įvyko nuotoliniu būdu, tačiau jį vedė vienas geriausių breiko šokėjų, daugkartinis pasaulio čempionas iš Jungtinių Amerikos Valstijų Thias‘as Lopez‘as – Bboy Thesis.

LSŠF Breiko lygos seminarai #LithuanianBreaking su pasaulio čempionais!

LSŠF Breiko lyga du sekmadienius iš eilės (kovo 14 d. ir 21 d.) surengs nuotolinius seminarus #LithuanianBreaking su pasaulyje pripažintais breiko meistrais Bboy Thesis iš JAV bei BBoy Dyzee iš Kanados.

Su Tarptautine Moters diena!

Sveikiname visas šokėjas, treneres, šokėjų mamas, močiutes ir seses Kovo 8 - osios proga! Tarptautinės Moters dienos proga linkime pavasario širdyse, žavesio ant parketo bei stiprybės kasdieniuose darbuose!!!

Archyvas


                Partneriai