•  |

R. Dobrecovs ir S. Paldauskaitė - tarptautinių varžybų Vengrijoje prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį Budapešte (Vengrija) vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai Romans Dobrecovs ir Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas”) tapo prizininkais ir finalininkais.

Jaunimo standartinių šokių grupėje pora laimėjo bronzos medalius.

Grupės nugalėtojais tapo Italijos atstovai Marco Bodini ir Kristina Charitonovaitė, o antrą vietą užėmė Zicoane Heleris Sebastianas Alinas ir Anca Copos iš Rumunijos. Grupėje varžėsi 31 pora.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje R. Dobrecovs ir S. Paldauskaitė pateko į finalą ir užėmė šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirdoė baltarusiai Yahoras Kovalas ir Aleksandra Kotava, sidabro medalius laimėjo Sulyanas Balintas ir Nikoletta Balinta iš Vengrijos, o trečią vietą užėmė Graikijos atstovai Alexandros Saoulidis ir Veronika Takova. Varžybose dalyvavo 39 poros.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas”) užėmė 7-ą vietą iš 14 porų.

Senjorų III standartinių šokių grupėje Stanislovas Česonis ir Ramunė Jurčiukonienė (Kauno „Kaspinas”) užėmė 20-ą vietą iš 25 porų.

Paskelbimo data: 2017 m. vasario 22 d. 00:35:00