•  |

K. Kūra ir A. Čyžik - tarptautinių varžybų Austrijoje nugalėtojai

Savaitgalį, lapkričio 16d. -18d., Austrijos sostinėje Vienoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo nugalėtojomis, prizininkėmis ir finalininkėmis.

Jaunių I standartinių šokių grupėje Kipras Kūra ir Aleksandra Čyžik (Klaipėdos „Žingsnis") tapo nugalėtojais, o Vilius Gruodis ir Liepa Samajauskaitė (Vilniaus „Davi") užėmė šeštą vietą.

Antrą vietą grupėje užėmė latviai Ernests Aksels Dimants ir Marija Pascenko, o bronzos medalius laimėjo Antonas Siffas ir Katerina Matvejeva iš Estijos. Varžybose dalyvavo 36 poros.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje K. Kūra ir A. Čyžik laimėjo sidabro medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Alans Orda ir Amanda Aksenoka iš Latvijos, o trečią vietą užėmė rusai Grigoris Boževskis ir Stefania Šakhray.

V. Gruodis ir L. Samajauskaitė užėmė 8-ą vietą. Grupėje varžėsi 47 poros.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno „Kaspinas") užėmė ketvirtą vietą.

Šioje grupėje nugalėjo rusai Dmitryjus Vorobievas ir Okssana Skripnik, sidabro medalius laimėjo Fabianas Wendtas ir Anne Steinmann iš Vokietijos, o trečią vietą užėmė Čekijos atstovai Petras Bayerle ir Barbora Snajderova. Varžybose dalyvavo 38 poros.

Jaunučių Lotynų Amerikos šokių grupėje Pranas Mitkus ir Justė Jančiūnaitė (Vilniaus „Davi") užėmė ketvirtą vietą.

Grupės laimėtojais tapo Ukrainos atstovai Maratas Kadyrovas ir Ksenija Surova, antrą vietą užėmė Dumitru Vrednicas ir Andreea Sturzinschi iš Moldovos, o bronzos medalius laimėjo rumunai Alexandru Vatafu ir Maria-Sofia Rosu. Grupėje varžėsi 21 pora.

Jaunučių standartinių šokių grupėje P. Mitkus ir J. Jančiūnaitė užėmė šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė A. Vatafu ir M. S. Rosu, sidabro medalius laimėjo Armands Goldbergs ir Eva Gravere iš Latvijos, o trečią vietą užėmė M. Kadyrovas ir K. Surova. Grupėje varžėsi 16 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija") pasidalino 10-ą - 11-ą vietas. Varžybose dalyvavo 71 pora.

Paskelbimo data: 2018 m. lapkričio 19 d. 22:01:00