• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


K. Kūra ir A. Čyžik - tarptautinių varžybų Estijoje prizininkai

Savaitgalį, lapkričio 24d. -25d., Estijos sostinėje Taline vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo prizininkėmis ir finalininkėmis.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Kipras Kūra ir Aleksandra Čyžik (Klaipėdos „Žingsnis") laimėjo sidabro medalius.

 

Geriausiai šiojė grupėje pasirodė rusai Danilas Tkačenko ir Margarita Lukianova, o trečią vietą užėmė Alans Orda ir Amanda Aksenoka iš Latvijos. Grupėje varžėsi 24 poros.

 

Jaunių II standartinių šokių grupėje Edvardas Mašaro ir Patricija Rinkevičiūtė (Vilniaus „Spindulys") užėmė penkta vietą.

 

Grupės nugalėtojais tapo latviai Arturas Biele ir Marija Elizabete Kravcuka, antrą vietą užėmė Estijos atstovai Andreas Lepiste ir Sofia Dzevulskaja, o bronzos medalius laimėjo Artemas Lobanov ir Varvara Serova iš Rusijos. Varžybose dalyvavo 25 poros.

 

„International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Adomas Kielaitis ir Ugnė Bruzgaitė (Klaipėdos „Žigsnis") užėmė 11-ą vietą iš 40 porų.

 

Visi varžybų rezultatai: https://www.worlddancesport.org/Event/Group/Tallinn_-_Estonia_from_24112018_to_25112018-7232

Paskelbimo data: 2018 m. lapkričio 26 d. 17:07:00

Archyvas


                Partneriai