• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjai iš varžybų Italijoje parvežė net šešias poras medalių

Trys bronzos, vienas sidabro ir du aukso – tiek medalių porų Lietuvos šokėjai parvežė iš savaitgalį Italijos mieste Basano del Grapa vykusių tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybų „Bassano Open 2015”.

Prieš savaitę Lietuvos čempionais tapę Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) suaugusiųjų standartinių šokių grupėje tapo nugalėtojais.

 

Antra vieta šioje grupėje atiteko Rusijos atstovams Aleksejui Glukhovui ir Anastasijai Glazunovai, o trečią vietą laimėjo Evgenyjus Nikitinas ir Dana Spitsyna taip pat iš Rusijos. Varžybose dalyvavo 63 poros.

 

Aukso medalius laimėjo ir standartinių šokių „Rising Stars” grupės šokėjai Tomas Fainšil ir Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”).

 

Į finalą šioje grupėje pateko dar dvi Lietuvos šokėjų poros - Marius Ilčiukas ir Veronika Samuolytė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) užėmė trečią vietą, o Žymantui Klovui ir Ievai Motiejūnaitei (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) atiteko penkta vieta.

 

Antrą vietą grupėje laimėjo Alessio Disca ir Luisa Celeste Cardillo iš Italijos. Varžybose dalyvavo 19 porų.

 

Jaunių II standartinių šokių grupėje Lietuvos atstovai Nedas Jonaitis ir Smiltė Paldauskaitė (Kauno Kaspinas”) laimėjo sidabro medalius.

 

Geriau už juos pasirodė tik nugalėtojais tapę Anglijos atstovai Glennas Richardas Boyce ir Kayleigh Andrews, o trečia vieta atiteko Laviniu Lonut Gradea ir Alexandrai Cristinai Bujor iš Rumunijos. Grupėje varžėsi 12 porų.

 

Jaunimo iki 21 m. standartinių šokių grupėje į finalą pateko dvi Lietuvos šokėjų poros – M. Ilčiukas ir V. Samuolytė laimėjo trečią vietą, o Ž. Klovui ir I. Motiejūnaitei atiteko šešta vieta.

 

Šioje grupėje nugalėjo Gabriele Castellani ir Iana Zaitceva iš Italijos, antroji vieta atiteko tos pačios šalies atstovams Lorenzo Alberetti ir Martinai Dionigi. Grupėje varžėsi 12 porų.

 

Jaunimo standartinių šokių grupėje M. Ilčiukas ir V. Samuolytė laimėjo dar vieną trečią vietą.

 

Grupės nugalėtojais tapo Daniilas Rostvinschii ir Alexandrina Bicov iš Moldovos, o antra vieta atiteko Volodymyrui Nyelyensonui ir Najai Dolenc iš Slovėnijos. Grupėje varžėsi 17 porų.

 

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje N. Jonaitis ir S. Paldauskaitė pateko į finalą ir užėmė ketvirtą vietą.

 

Grupės nugalėtojais tapo G. R. Boyce ir K. Andrews iš Anglijos, sidabro medalius laimėjo Rumunijos atstovai L. L. Gradea ir A. C. Bujor, o trečioji vieta atiteko Veaceslavui Nagalicui ir Ninai Dudoglo iš Moldovos. Grupėje varžėsi 23 poros.  

 

Kiti Lietuvos šokėjų rezultatai

 

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje kiti Lietuvos šokėjai T. Fainšil ir V. Posmetnaya pasidalino 8 – 9 vietas, Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” - „Sūkurys” - KCSM) užėmė 16 vietą, o Ž. Klovas ir I. Motiejūnaitė pasidalino 20 – 21 vietas.

 

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Deividas Simaška ir Uliana Maximkina (Kauno „Dance Innovation Team”) pasidalino 14 – 15 vietas, E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė pasidalino 27 – 28, Aurimas Bartkus ir Ieva Riepšaitė 30 – 31 vietas. Grupėje varžėsi 71 pora.

 

Jaunimo standartinių šokių grupėje Ž. Klovas ir I. Motiejūnaitė užėmė 8 vietą, o N. Jonaičiui ir S. Paldauskaitei atiteko 10 vieta.

 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje M. Ilčiukas ir V. Samuolytė užėmė 13 vietą. Grupėje varžėsi 25 poros.

 

Paskelbimo data: 2015 m. vasario 10 d. 15:04:00

Archyvas


                Partneriai