•  |

Lietuvos šokėjai Italijoje laimėjo sidabro medalius

Penktadienį Italijos mieste Colle Val D’Elsa vykusiose pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo sidabro medalius.

Nugalėtojais tapo rusai Dmitryjus Žarkovas ir Olga Kulikova, o trečią vietą užėmė Aleksejus Glukhovas ir Anastasia Glazunova, taip pat iš Rusijos.

Karol Michal Tomecki ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys”) šioje grupėje užėmė 19-ą vietą. Varžybose dalyvavo 57 poros.

Jaunimo iki 21m. standartinių šokių grupėje K. M. Tomecki ir D. Šemeškevičiūtė užėmė antrą, o Nedas Jonaitis ir Kamilė Revaitė (Kauno „Kaspinas”) ketvirtą vietą.

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo Dmitryjus Čelpanovas ir Ksenija Voronenkova iš Rusijos, o trečią vietą užėmė estai Erikas Herbertas Lohmus ir Annika Talvet. Grupėje varžėsi 16 porų.

Jaunimo standartinių šokių grupėje N. Jonaitis ir K. Revaitė užėmė penktą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Italijos atstovai Marco Bodini ir Kristina Charitonovaitė, antrą vietą užėmė rusai Ilya Gasanovas ir Liudmila Raevskaja, o bronzos medalius laimėjo Ilja Rotaras ir Silvia Susanne Barjabin iš Estijos. Grupėje varžėsi 23 poros.

Paskelbimo data: 2017 m. sausio 25 d. 00:04:00