•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Prancūzijoje prizininkai

Savaitgalį Prancūzijos sostinėje Paryžiuje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

„International Open" kategorijos, suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybose Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") laimėjo bronzos medalius.

Varžybų nugalėtojais tapo vokiečiai Dumitru Doga ir Sarah Ertmer, o antrą vietą užėmė Mateuszas Brzozovskis ir Justyna Mozdzonek iš Lenkijos. Varžybose dalyvavo 41 pora.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Pijus Rimkevičius ir Lėja Kleponytė (Kauno „Kaspinas") taip pat laimėjo bronzos medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Serbijos atstovai Sava Andricas ir Lucija Nemarnik, o antra vieta atiteko Deyanui Vlaykovui ir Emilijai Vlaykovai iš Bulgarijos. Grupėje varžėsi 6 poros.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno „Kaspinas") užėmė penktą vietą.

Grupės čempionais tapo italai Christianas Bono ir Elena Bono, sidabro medalius laimėjo Ignazio Grignani ir Ilaria Gianfranchi, taip pat iš Italijos, o trečią vietą užėmė Thorstenas Zirmas ir Sonja Schwarz iš Vokietijos. Grupėje varžėsi 26 poros.

"International Open" kategorijos, suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės varžybose E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė užėmė 10-ą vietą iš 40 porų.

Paskelbimo data: 2017 m. gegužės 30 d. 21:26:00